Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 12:25   #1050
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
hehe, ja wiem że practice makes perfect, ale roszczę nadzieję, że jednak będę więcej zużywać niż kupować (wiem, wiem, nadzieja matką...)

wiesz co nie wiem czy dobry, bo jeszcze nie używałam, ale ma fajne opinie w KWC i fajny skład-jest na shea więc duża szansa że mi podpasi (przypominam że ja suchelec okrutny). Zapasy w sensie, że kiedyś tam chciałam go kupić, ale coś tam innego wzięłam,a teraz akurat nie potrzebuję na "już", więc pójdzie do szafy czekać na swoją kolej. To ten delikwent
eidt: oczyuwiście z dozu wyczachowuje- to daję z kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html (na dozie neicałe 26zł teraz)



taaa wiem, wiem dlatego suma sumarum lubim tu być z wami
I zarówno moje włosy jak i buzia i reszta odwłoka są mi wdzięczne, że tu wdepnęłam, i że z waszej wiedzy i doświadczeń czynnie korzystam (czy inaczej mówiąc bezczelnie zżynam ) i się w zasadzie już zadomowiłam

ale tego że spirulina mi pachnieć nie zacznie to jestem pewna
musisz przyspieszyć zużywanie.....
wyczachowuje
Masz tekściory
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zaje....ste haslo:hah aha: paczucha juz do Ciebie leci Anula
Deo z born to bio spisuje sie na razie wzorowo zobaczymy jak na koniec dnia bedzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora