Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioderma czy La Roche Posay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 10:33   #2
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Bioderma czy La Roche Posay

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
Witam
Jako, że zbliża się wiosna, postanowiłam zakupić krem do twarzy z dość wysokim filtrem. Długo buszowałam po internecie szukając czegoś co sprawdziło by się u mnie, a jak wiadomo marek jest mnóstwo. Drogą eliminacji zostały mi dwa"
Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 30 / UVA 13 (Krem ochronny do skory trądzikowej - wysoka ochrona, wersja 2010) KLIK

La Roche Posay, Anthelios AC SPF 30 (Fluid ochronny do skóry tłustej i trądzikowej) KLIK

Moja skóra twarzy jest dość problematyczna, przez kilka lat leczyłam trądzik, aż w końcu na mojej twarzy pryszcze pojawiają się sporadycznie, mam problem z wągrami, zaskórnikami. Nie chce po raz kolejny zepsuć, tego co teraz osiągnęłam, a nie jest to trudne gdyż wiele kosmetyków mnie zapycha. Tak więc od tego filtra oczekuję oprócz ochrony przed słońcem również tego aby mnie nie zapychał.

P.S. Może warto dodać, że nie używałam żadnego kosmetyku Biodermy, natomiast La Roche Posay tak i jestem z tej firmy do tej pory bardzo zadowolona.
Miałam próbkę La Roche Posay ale SPF 50 (UVB), PPD 42 (UVA) do skóry trądzikowej wrażliwej jak powiedziała pani w aptece i był bardzo fajny. Wchłania się do całkowitego matu nawet przy dużej ilości i nie bieli skóry. Ma jednak w składzie alcohol denat. , a tego staram się unika w kosmetykach. Na dodatek jest on wysoko w składzie. Biodermy próbki nie mieli, ale ja oglądałam wersję SPF50 i też wyglądała całkiem fajnie. Mój wybór padł jednak na Vichy i jestem zadowolona. Pełny mat, nie bieli i jest tańszy niż dwa w/w. Jest to krem matujący SPF50 do skóry wrażliwej mieszanej i tłustej. Jeżeli Ci to pomoże to ja mam cerę z trądzikiem, bardzo tłustą, makijaż spływa ze mnie po około 2 godz, ogromną skłonność do zaskórników i wysypu trądziku po kosmetykach. Vichy jednak nie zrobił mi krzywdy. Zapytaj w aptece, czy nie posiadają próbek tych kremów.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując