Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-12, 14:36   #2110
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ja też miałam. Mi się bardzo przetłuszcza cera i podkład po nałożeniu wyglądał fajnie, ale później strasznie się ścierał i błyszczał
I tak przy okazji przypomniało mi się... Kupiłam sobie ostatnio podkład z Dermablendu. Co myślicie o Vichy, Dermablend Fixateur Poudre? Muszę się czymś matowić, a boję się wszystkich pudrów. Zawsze mam wrażenie, że pogarsza mi się buzia... Może lepiej postawić na dużo tańszą Jadwigę?
Ja mam ten puder z dermablendu. Nie jestem zadowolona. Nie utrwala jakoś szczególne, matowi jak każdy inny puder. Kupiłam go bo ma rewelacyjne recenzje ale tak naprwde nie rozumiem jego fenomenu. Wczesniej używałam bambusa, pozniej jak już nawet miałam puder z dermablenda używałam samej skrobii ziemniaczanej a on jakoś tak leży na półce. Teraz chętnie wypróbowałabym ten puder z Jadwigi ale szkoda mi kupować bo skoro kupiłam puder za 90 zł i był kiepski to szkoda mi kasy na nowe.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora