Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-03, 08:10   #3865
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
uciekam spać, jutro o 10 przyjeżdżają po mnie i H. znajomi i jedziemy do nich na dwa dni miłego plotkowania!:
Udanego pobytu

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
a my jutro mamy szczepienia... więc też poproszę o kciuki


Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
Ja właśnie wczoraj zamówiłam pościel dla Młodej, bo jednak jesień idzie i ja sama śpię pod kołdry a Lena pod kocykiem i nie wiem czy jej nie jest chłodno w nocy
Zobaczę jak ona na nią zareaguje, ale zawsze skopuje wszystko w dół także raczej nie boję się, że się nią nakryje. Ale oczywiście będę obserwować.

A mam głupie pytanie: jak się wsadzi dziecko w to woombie to już się go niczym nie nagrywa tak?
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora