Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 21:34   #3811
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Aaś a powiedz, dziewczyny się zauważają? Gadają ze sobą?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:36   #3812
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Ach. No i chrzciny 22.09. Szukam kiec ale średnio mi to idzie póki co
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:37   #3813
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Oho to ja wolę nie czytać tego...


To wstępnie pisalabym się na to a na 100% potwierdzilabym jutro ok?


Moje dziecko leżąc na przewijaku bardzo odgina głowę do tylu i patrzy na ścianę za nim. A tam nic nie ma, a ona tak bardzo ta głowę odgina. Którejś dziecko też tak ma?

moja tak miała...dziewczyny tu pisały, że to mogą być próby odwrócenia się na brzuch, nie wiem ile w tym prawdy. moja się już przewraca i już tak nie kuka za siebie.
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
My obraliśmy w bananki i zapakowaliśmy w folię spożywczą - każdy osobno by więcej się zmieściło.



Wiesz generalnie no, hmm tyle dzieci wyrosło bez rehabilitANTÓW i fizjoterapeutów, wiec i nasze wyrosną, a jeśłi mamy możłiwość skorzystania z takiej pomocy i wspomóc małą to czemu nie.


Wasze dzieci łapią palcami u stóp powietrze? Tzn zginają je w dół?
o

jak to jest w bananki....?

to odruch chwytny, zaniknie ok 6 miesiąca
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:38   #3814
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

hej ..jestem ...
przeczytałam wszystko ..
dzieci śpią i Ja chyba też się kładę...czuje się zmęczona jakoś tak... hmm....

przepraszam ze nie odniose się do tematów dziś przerabianych ale nie mam sił..
choć miejcie na uwadze ze jestem za i przeciw a nie raz i się wstrzymam
swoje zdanie mam a innych zdanie szanuje..taka jestem

ash..pozwole sobie..
w razie co oczywiście(oby nie!)doradzic w sprawie bolącego zęba..
doczytałam ze Cię boli..(bolał) mimo wizyty u dentysty..jeśli ból wróci w nocy ..dużo mocniejszy ..ciągły juz.. nie skurczowy..radziłabym szybko go "otworzyc"..konieczna w tym przypadku byłaby wizyta jeszcze raz u stomatologa...ciśnienie w zębie może narobic powazne szkody..gdybyś miała lekarstwo włożone to sama w nocy bys sobie wydłubała i było by ujście..i ok..ale jak masz plombę to już na pewno utwardzona i sama nie wyciągniesz... szkoda ze nie masz w nocy w razie co dentysty "na chodzie"........
życze Ci jednak żeby ząbek szybko wyzdrowiał i już nigdy nie zabolał..

Ja osobiście wole setkę dzieci rodzic..
niż jednego bolącego zęba znieść...dla mnie to najgorszy ból jaki moze istnieć...
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:38   #3815
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jutro będę się młodemu bacznie przyglądała

j/w
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:38   #3816
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Aaś a powiedz, dziewczyny się zauważają? Gadają ze sobą?
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:43   #3817
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
1378154686248.jpg
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 21:45   #3818
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084
cudne są
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:46   #3819
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZE

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
tak, z rękoma w górze... a co do tych mostków to muszę jeszcze raz przeczytać

nie mogę się doczekać
podaj maila na pw
O a to ja zawsze slyszalam ze zdrowo jak dzieci spia z tekoma w gorze moj tez tak spi





Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Nie zazdroście zumby bo była beznadziejna chciałam nową miejscowke obczaic i kicha. Pierwszy raz miałam lepsze wyczucie rytmu od prowadzącej. Wracam na stare śmieci od przyszłego tygodnia nie ma co.

Nie odzywałam się bo jakoś weny mi zabrakło;-) Ocieplali blok od naszej strony w sierpniu i przesiadywalam całymi dniami u rodziców albo chodziłam na dluuuuugie spacery z kumpela.

Dziewczyny całe i zdrowe dane z dziś: Majka 6080g, Ala 5940g. Mają 4 miesiące i 4 dni

Nie rozszerzamy im na razie diety bo wg wieku korygowanego mają dopiero 3miesiące...także siorpią sobie póki co mleko.

Co do rehabilitacji Ali to zanim się dostaliśmy na wizytę do poradni rehabilitacyjnej to nam się chyba córka sama zrehabilitowala i dr powiedziała żeby dziecka nie męczyć bo się bardzo ładnie rozwija.

Z umiejętności dziewczyn: ssa ręce jak złe majka dodatkowo też kciuk prawie do samego nadgarstka podpieraja się na przedłokciach i rozglądają się dokoła, gadaja jak najete że aż czasami płaczemy ze śmiechu z mężem.
Ząbki chyba póki co nie idą.
Chcemy z nimi zacząć na basen chodzić ale takie jest oblozenie na zajęcia dla niemowlakow w warszawie że dopiero 12.09 dowiemy się czy będzie miejsce

Dziewczyny w weekend zaliczyły też pierwszą dłuższą podróż. 200km w sobotę, 200km w niedzielę w odwiedziny do pradziadków. Spacery po wsi, wieczorny grill i śpiewy do wieczora;-)

Uff. To chyba tyle;-) co do czasu przy bliźniakach to przecież wiecie ze ja jestem wyrodna matka przecież o kp bardzo nie walczyłam, nie mam wyrzutów że je z kimś zostawiam, nosić ich dużo nie noszę, zasypiaja same wieczorem w łóżeczkach bez awantur (teraz to w ogóle bosko jest - kąpanie i karmienie ok 20-21 i śpią do 3, krótkie karmienie i bach - śpią do 7) Także o. Nie przejmuje się pierdamy i i ja i dziewczyny jesteśmy szczęśliwe;-)

Wiem że nie zasłużyłam ale może jakieś top3 newsów z ostatniego miesiąca?;-)

i to byl powod oj nieladnie heee my sie zastawialysmy ze moze dziewczyny daja popalic a one dalej grzeczne i niezajmujace super jakies foty prosimy a i wage maja super




Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)
Heee wesolo macie znaczy podwojnie wesolo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:47   #3820
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
moja tak miała...dziewczyny tu pisały, że to mogą być próby odwrócenia się na brzuch, nie wiem ile w tym prawdy. moja się już przewraca i już tak nie kuka za siebie.
o

jak to jest w bananki....?

to odruch chwytny, zaniknie ok 6 miesiąca
No taka była moja właśnie wiedza, a według tej pani jest to złe napięcie miesniowe i nadaje się do natychmiastowej reha ;/

Przekręca się juz? Co nie mówiłaś?! W każdą stronę?

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084

Ale cudaki!!! i jak pięknie ważą! Szok!
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:48   #3821
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
moja tak miała...dziewczyny tu pisały, że to mogą być próby odwrócenia się na brzuch, nie wiem ile w tym prawdy. moja się już przewraca i już tak nie kuka za siebie.:
A to będę ją bacznie obserwować bo lepiej żeby na przewijaku mi się nie obracala
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084
Slodziaki!
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 21:57   #3822
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Nie zazdroście zumby bo była beznadziejna chciałam nową miejscowke obczaic i kicha. Pierwszy raz miałam lepsze wyczucie rytmu od prowadzącej. Wracam na stare śmieci od przyszłego tygodnia nie ma co.

Nie odzywałam się bo jakoś weny mi zabrakło;-) Ocieplali blok od naszej strony w sierpniu i przesiadywalam całymi dniami u rodziców albo chodziłam na dluuuuugie spacery z kumpela.

Dziewczyny całe i zdrowe dane z dziś: Majka 6080g, Ala 5940g. Mają 4 miesiące i 4 dni

Nie rozszerzamy im na razie diety bo wg wieku korygowanego mają dopiero 3miesiące...także siorpią sobie póki co mleko.

Co do rehabilitacji Ali to zanim się dostaliśmy na wizytę do poradni rehabilitacyjnej to nam się chyba córka sama zrehabilitowala i dr powiedziała żeby dziecka nie męczyć bo się bardzo ładnie rozwija.

Z umiejętności dziewczyn: ssa ręce jak złe majka dodatkowo też kciuk prawie do samego nadgarstka podpieraja się na przedłokciach i rozglądają się dokoła, gadaja jak najete że aż czasami płaczemy ze śmiechu z mężem.
Ząbki chyba póki co nie idą.
Chcemy z nimi zacząć na basen chodzić ale takie jest oblozenie na zajęcia dla niemowlakow w warszawie że dopiero 12.09 dowiemy się czy będzie miejsce

Dziewczyny w weekend zaliczyły też pierwszą dłuższą podróż. 200km w sobotę, 200km w niedzielę w odwiedziny do pradziadków. Spacery po wsi, wieczorny grill i śpiewy do wieczora;-)

Uff. To chyba tyle;-) co do czasu przy bliźniakach to przecież wiecie ze ja jestem wyrodna matka przecież o kp bardzo nie walczyłam, nie mam wyrzutów że je z kimś zostawiam, nosić ich dużo nie noszę, zasypiaja same wieczorem w łóżeczkach bez awantur (teraz to w ogóle bosko jest - kąpanie i karmienie ok 20-21 i śpią do 3, krótkie karmienie i bach - śpią do 7) Także o. Nie przejmuje się pierdamy i i ja i dziewczyny jesteśmy szczęśliwe;-)

Wiem że nie zasłużyłam ale może jakieś top3 newsów z ostatniego miesiąca?;-)
jakie duże i zdolne super! wyluzowana mama i szczęśliwe córki to jednak zależność ścisła!


sorry, ale w skrótach jestem słaba ,,

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ala gada do wszystkiego jak leci. Czasami do majki, czasami do zabawki, czasami do ściany i ogólnie bardziej ona ją zaczepia. Majka na widok Ali wzdycha i szuka innej rozrywki. Zdecydowanie woli dorosłych;-)


Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084
kochane

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
No taka była moja właśnie wiedza, a według tej pani jest to złe napięcie miesniowe i nadaje się do natychmiastowej reha ;/

Przekręca się juz? Co nie mówiłaś?! W każdą stronę?




Ale cudaki!!! i jak pięknie ważą! Szok!

hmhmh dziwne...

ostatnio mówiłam, że na brzuch z plecków się przewraca
a nie wiedziałam, że na boki to jakiś wyczyn...vo H. od bardzo dawna (nawet nie wiem od kiedy ) się na boki z pleców przewracała. dopiero ostatnio przeczytałam, że niektóre bobaski się nie przewracają tak.

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A to będę ją bacznie obserwować bo lepiej żeby na przewijaku mi się nie obracala


Slodziaki!

ale przecież na przewijaku jest zawsze pod opieką
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:01   #3823
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ale przecież na przewijaku jest zawsze pod opieką
Oczywiscie
Ale mimo to jest to wysoko a ja mam np.ręce w kremie i mam jakieś schizy.
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:02   #3824
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

uciekam spać, jutro o 10 przyjeżdżają po mnie i H. znajomi i jedziemy do nich na dwa dni miłego plotkowania!

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Oczywiscie
Ale mimo to jest to wysoko a ja mam np.ręce w kremie i mam jakieś schizy.

racja, nie pomyślałam o tym
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:04   #3825
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

ale wy gnacie z tymi postami nie nadążam za Wami, ledwo co czytam a co dopiero cytowanie :P

Aaś-
ale Ci pięknie Dziewczynki wyrosły ! boskie są super, że nie masz z nimi większych problemów,oby tak dalej

justi- truj truj o tych nosidełkach-wisiadełkach, może faktycznie jakieś dziecię uchronisz od tego okropieństwa....

mysia- ale super foty z basenu !

lonely- kup chustę ! może Wiktor ją polubi?


===
jestem ciekawa kiedy minie Wojtusiowi ten skok .... oby jak najszybciej

co do ząbków, to nie mam pojęcia czy mu wychodzą czy nie, na razie kompletnie nic nie widać, zmian w wyglądzie dziąsełek też nie ma, ale nie wykluczone, że go dziąsła swędzą ślini się okrutnie i wszystko pcha do buzi, no ale to normalne


aaa no i obyśmy się nigdy jakoś strasznie nie pokłóciły


DOBRANOC
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:06   #3826
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
uciekam spać, jutro o 10 przyjeżdżają po mnie i H. znajomi i jedziemy do nich na dwa dni miłego plotkowania!
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:07   #3827
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

happy- przewracanie się na boki to jest mega wyczyn !

Mój leniwiec leżąc na plecach tylko macha kończynami :P nic innego nie robi
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:08   #3828
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A
A to juz przed apelem
1D - myslalam, ze teraz max po 2 klasy w roczniku. idzie wyz demograficzny
ma w klasie kumpli z przedszkola? aaa i tak jeczalas, ze syn malutki, a on jest niewiele nizszy od tych chlopcow obok.

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
My już po basenie młody na początku się rozpłakał, ale potem już było w porządku, myślę, że będzie coraz lepiej była z nami na zajęciach dziewczynka prawie 7 miesięcy to ona szalała, bawiła się zabawkami itp. ah nie mogę się doczekać aż nasz podrośnie ogólnie super i będziemy chodzić
jak zrzucę fotki z aparatu to pokażę małego pływaka


o wlasnie! caly dzień myslalam jak Wam się udala basenowa przygoda u nas siedmiomiesięczne dzieciaki już tak fikaly, ze specjalnie chlapaly siebie i inne dzieci a uśmiech nie znikal z ich buzi. i nurkowaly!!!
Twój maly ze swoja bujna czupryna to już czepek powinien nosic

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
jest taka wstretna pogoda,ze sie kisimy w chacie...
ale Młody domaga sie 100% uwagi
nie kiscie się wiem, ze teraz kupa ubierania, ale chociaż na 15 minut warto wyjść. rundka po okolicy i do domu. zobaczysz, ze maluszek to odczuje, a hartować tez trzeba

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Karolcia zjadła łyżeczkę marchewki!!! smakowała! aż się złościła że nie dałam jej więcej

teraz miała spać (sama w łóżeczku) ale już słyszę jak się żali do żyrafy
była marchewkowa buzia?

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
diabli zazdroszczę basenu
nie zazdrość tylko szukaj u siebie w okolicy odpowiedniego basenu.

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
no dokładnie tak mówi! ale na pytanie dlaczego odpowiada że dlatego że to jest Niuń
hehe szalona babcia. ciekawe czy jak będzie wnuk to się obudzi i będzie chciała niunie

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
podajesz jeden składnik żebyś wiedziała na co jest uczulone
(jeśli wystąpi)
to Nelci kupy pachną?
dzięki.
hmm tatuś mowi Nelci, ze kupy "śmierdolą" ale oboje obsesyjnie ja wachamy jej kupy maja zapach mdly, slodkawy i specyficzny, ale nie smierdza podobnie jak u skunksa

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Muszę poszukać jutro dla młodej gastrologa prywatnie (w tym roku na NFZ nie ma szans) dla spokoju sumienia. Młoda ulała, tatuś ją odebrał i położył do łóżeczka, a mamusia poszła się przebrać: bluza, bluzka, spodnie i ... skarpetki poleciało bardzo.
Zastanawia mnie to co napisała Motylek, że jej kazali karmić rzadziej a mi powiedziała lekarka że dobrze, że karmię częściej ...
ja chyba tez idze te zaleznosc o której pisala Motylkowa. kiedy Nelka jadla co 4 godziny jadla więcej i spokojniej. teraz jak ja mecze co trzy to częściej się zlosci, nie chce jesc, prezy się. tak jakby mowila "mamo nie jestem jeszcze glodna" ale nie wiem jak to ma się do ulewania, bo u nas tylko po jedzeniu czasami trochę jej boczkiem wypłynie, albo kiedy beka
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:10   #3829
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Aaś dziewczyny sa super zreszta wszystkie nasze dzieci sa Przepiekne:eh em:
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 22:10   #3830
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!
to 3 mam kciuki !!

a my jutro mamy szczepienia... więc też poproszę o kciuki
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:11   #3831
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!
trzymam mocno





Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
happy- przewracanie się na boki to jest mega wyczyn !

Mój leniwiec leżąc na plecach tylko macha kończynami :P nic innego nie robi
potwierdzam!!!

a.to mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu że są z macia blizniakami


Dobranoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:23   #3832
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:26   #3833
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
trzymam mocno






potwierdzam!!!

a.to mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu że są z macia blizniakami


Dobranoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ha ! święta racja lekko leniwe bliźniaki ale na pewno niedługo nadrobią zaległości:P

dobranoc
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:33   #3834
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

A właśnie bo przegapilam dyskusję chyba. My w końcu zdecydowaliśmy się na Tula. Moja kumpela je ma, trochę dziewczyny w nim ponosilam i wydaje się super;-) no i dziewczyny dostaną nosidla z okazji chrztu od chrzestnych
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:49   #3835
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość

No więc u nas tak:
jeden zabieg w narkozie już się odbył. Była to cystoskopia, miała ona wykryć czy mały ma zastawkę cewki tylnej, którą trzeba by naciąć. Ogólnie to badanie potrwało mega krótko, więc ucieszycłam się, bo myślałam, że nie ma tej zastawki. Niestety po chwili przyszedł lekarz z średnią miną i powiedział mi, że Jurek ma tą zastawkę, ale nie mogli jej naciąć, bo ma zwężony moczowód.. Narzędzie nie chciało przejśc, a nie byli na to przygotowani, więc próbowali go poszerzyć,ale nie szło. No i nerka jest w średnim stanie, więc trzeba będzie robić operację, odbaczyć ją i założyć tą przetokę co kiedyć Wam pisałam.... Mocz będzie odchodził przez brzuszek.

Tak więc za 2 miesiące znów się kładziemy do szpitala i znów dwa razy narkoza. POszerzanie moczowodu, a dzień później nacinanie zastawki.

Okropnie było nieść go na salę operacyjną, a jak oddawałam go w ręce anestezjologa to mi się ręce trzęsły, bo wiecie ta babka była w takiej masce i całym tym stroju...

No ale ogólnie jest dzielny.
Dzielny Jerzy! Trzymam za Was mocno kciuki!

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Właśnie wyjęłam ubrania, które były za duże na młodą. I w ogóle wyglądały na wielkie. Ja je dziś oglądam a one prawie wszystkie dobre Booosze ale mam kobicisko. I generalnie nooo duża jest już
Ja też ostatnio wyjęłam karton z rzeczami "na później". I co?!? I niektóre np pajace są za małe... Rośnie ten mój Kuba...

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Babeczki te, które mają zdrowe dzieci, CIESZCIE SIĘ Z TEGO CAŁĄ SIŁĄ!!! Nie musicie przechodzić tych cholernych badań, nie musicie dziecka co chwilę głodzić od 3 w nocy, by było na czczo i słuchać jak płacze, nie musicie bać się co powie lekarz. Na prawdę cieszcie się, że Wasze Misiaki nie cierpią.
Masz całkowitą rację!!!

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
No i w koncu sie pokazemy- Hania(2 miesiace)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
mam 11 stron do nadrobienia zatem za dużo Wam nie napisze. z nowości - cyce znow daja rade, wiec ufff. bąk zwany Nelosławą najedzony, matka spokojna, ojciec udobruchany
za nami pierwsza wizyta na basenie iiiiiii..... jesteśmy zachwyceni
tatuś nam wywinal numer i specjanie nie zabral kapielowek (a ja oczywiście przezornie spakowałam stroj, gdyby się okazało, ze do wody może wejść cala familia :P) i teraz puenta! dobrze zrobil! było superowo i teraz już chyba będziemy się bic kto "plywa" z Nelcia
po pływaniu mloda w momencie zasnela i chyba jeszcze nigdy nie spala tak mocno (patrz fota nr 5) obudzilam ja na mleczko i chrapie dalej, już 2 godzine.
cdn. ide poczytać o czym plotkowalyscie.
Ale Wam było fajnie na tym basenie!

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mam takie pilne pytanko odnośnie karuzelek. Jak długo dziecko zajmuje się takimi karuzelami nad łóżeczkiem? Co raz bardziej jestem skłonna kupić nową (znaczy używaną inną) przede wszystkim na pilota i na baterie, ale nie wiem ile to jeszcze posłuży. Podobają mi się te z szumami i muzyką poważna, tylko nie chcę kupować czegoś na "tydzień".
Mój jak ma fazę to potrafi patrzeć się na nią i z nią gadać np godzinę ciurkiem. Z reguły rano jak wstanie i zje to sobie szczebioce do tych zwierzaczków (w międzyczasie produkując kupala )

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
O to moj pirwszoklasidta
Ale duży chłopczyk! A jaki przystojny!

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

No właśnie i z mojego ... Ubolewam nad tym bardzo, na spacerki nie mamy z kim chodzić
Ja niestety też tu sama, samiuśka. No, teraz mamy Milana i Jego mamę, ale nie wiem czy uda nam się zgrywać...

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
My już po basenie młody na początku się rozpłakał, ale potem już było w porządku, myślę, że będzie coraz lepiej była z nami na zajęciach dziewczynka prawie 7 miesięcy to ona szalała, bawiła się zabawkami itp. ah nie mogę się doczekać aż nasz podrośnie ogólnie super i będziemy chodzić

jak zrzucę fotki z aparatu to pokażę małego pływaka
Fajnie, że zajęcia się udały! A jaki Piotruś na ostatnim zdjęciu przeszczęśliwy!

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość

Ada ja jestem często głodna, ale często nie mam kiedy zjeść:P Może i lepiej:P jeszcze 1,5 kg do zrzucenia a w sumie chciałabym 3,5.
1,5kg! Kobieto to jest tylko 1,5kg. Ja mam jeszcze 10kg!

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość

aaa i zaczęłam dziś ćwiczyć!!! i naiwna myślałam że zacznę tak od 15 min dziennie. Taaaaaa ledwo 8 min dałam radę.
A ja się ambitnie wybieram w tym tygodniu na godzinny aerobik! Oj, jak już tam dotrę, to będę biedna...

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość

ja też nie mam z kim łazić po mieście... a nie sorry mam.. żonę kolegi męża... trajkocze 24h na dobę i wybiera się na spacery dosłownie kilku godzinne i zapierdziela z tym wózkiem jak szalona... to maraton wózkowy a nie spacer jest bardzo męcząca... ale wolę już wyjść z nią na miasto niż żeby miała mnie odwiedzać ze swoim dzieciaczkami... one biegają po mieszkaniu (malują ściany kredkami, zdzierają tapetę, jedzą karmę kocią i grzebią w kuwecie...) a ona gada...gada... i gada... i gada... albo siedzi na laptopie i gra w Farmę, a ja biegam za nimi i staram się zminimalizować szkody
Co za kobieta?!?

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Przywolana przez banke melduje się że żyję

Dużo do opowiadania i jeszcze więcej do nadrabiania

U nas wszystko ok. Dziewczyny mają 4 miesiące skończone i tylko leżą i się śmieją do wszystkiego.

Potem napiszę więcej bo tymczasem idę na zumbe

Ooo. Też mam ochotę iść na zumbę, ale nie wiem czy podołam...

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Are you crazy girls? Mam 45 stron do nadrobienia Przy moim marudzącym paniczu nie ma szans na to, skandal!

Powiem tylko tyle - jeszcze 1 dzień więcej z moją teściową i chyba bym ją pobiła. Złota kobieta, ale... ja pitolę!Ledwo mogłam się dopchać do własnego dziecka. Złotych rad mam po dziurki w nosie i nie rozumiem, dlaczego ona wkładała sobie do buzi uszy, rączki i nóżki mojego dziecka No wyglądało to naprawdę obrzydliwie. Brrr...ale najlepsza była ciotka mojego męża, która nie ma ani dzieci, ani nie była nigdy w żadnym związku oficjalnym...nazwała mnie wyrodną matką, bo zrobiłam sobie wycieczkę rowerową i zostawiłam własne dziecko Także ja - wyrodna matka witam się z Wami po 10-ciodniowej przerwie.

Ja moją teściową chyba uduszę! Ma szczęście, że nie widziałam jak trzymała moje dziecko... (moja mama widziała i mi powiedziała )

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084
Jakie słodkie!
Super, że u Was wszystko ok. Podziwiam Cię kobieto za to jak ogarniasz to "podwójne szczęście"

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze


Ja też lecę! Jutro jedziemy na kontrolę słuchu, prosimy o kciuki!!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:49   #3836
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Mamy dwa nowe osiągnięcia Niny:
1. ssała z taką siłą swojego palucha, że wyssała go do krwi
2. Obsrała sobie ucho ( no dobra, trochę jej pomogłam, ściągając przez głowę ofajdane body) ale bądź co bądź ucha jeszcze nie miała w musztardzie

1 o mamo, az tak? biedny palec. masz w domu maly odkurzacz hehe zasysanie opanowala do perfekcji
2 opowiedz jej kiedyś

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Pytałam lekarkę o rozszerzenie diety. Nic nie kumam z tych schematów. Jeżeli któraś mama ma dziecko z połowy maja i przetarła już szlaki, to się chętnie podłaczę. Wymagająca nie jestem, wystarczą mi wskazówki "dzisiaj łyżeczka soczku, a dziś już czas na kaszkę" Diabli posyłam uśmiechy w Twą stronę
według rozpiski, która dziewczny tu wrzucily rozszerzanie diety (przy kp) Nelka zacznie 6 listopada i przez 4 dni będzie jadla marchewke (w południe lyzeczka, dwie, trzy hehe). dalej Cie nie wtajemniczam
spoko powoli zgłębiam temat. na razie nam nie spieszno, cyce znow daja rade.

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
A i w dalszym ciągu mam 2 litry swojego mleka zamrożonego i żeby się nie zmarnowało to chyba będę je zużywała do kaszek.
i super mam cicha nadzieje, ze przez mój pobyt w szpitalu Nela trochę przypakuje, bo dostanie to początkowe siarowate zolciutkie geste mleczko

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
no ja też nie mam. A już do mnie zagadywała kobieta z wózkiem w tescu.. dobrze nam szło ale Nina wydarła ryło i kobieta wycofała się z pomysłu zawierania ze mną bliższej znajomości


Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
cześć :/
spóźniliśmy się dziś na rehablitację i przepadło nam jedno spotkanie
potem się pokłóciliśmy, bo na przejściu dla pieszych chciałam podać H. smoczek i nie przyznałam się do błędu
hehe, a trzeba szybko uciekać z drogi tak? i tez nie lubie przyznawać się do bledu

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość


ja też nie mam z kim łazić po mieście... a nie sorry mam.. żonę kolegi męża... trajkocze 24h na dobę i wybiera się na spacery dosłownie kilku godzinne i zapierdziela z tym wózkiem jak szalona... to maraton wózkowy a nie spacer jest bardzo męcząca... ale wolę już wyjść z nią na miasto niż żeby miała mnie odwiedzać ze swoim dzieciaczkami... one biegają po mieszkaniu (malują ściany kredkami, zdzierają tapetę, jedzą karmę kocią i grzebią w kuwecie...) a ona gada...gada... i gada... i gada... albo siedzi na laptopie i gra w Farmę, a ja biegam za nimi i staram się zminimalizować szkody
faaaajna musi być.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
czad

U nas zaczęło się ząbkowanie
Przez pół dnia bylo płakanie.. pomagał tylko samolocik, ewentualnie podnoszenie do góry albo noszenie przodem do świata.. nie wiem czemu tak??..
biedny baczek skakaliście wokół małego, wiec to na pewno skok!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:01   #3837
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Ash współczuje tego zęba, chyba jeden z najgorszych bóli oby szybko minęło

u nas był maly sajgon dziś, mały strasznie płakał i obstawiam albo te cholerne zęby albo przemęczenie, bo nie dospał się w dzień, no i wył strasznie, oczywiście ja tak jak marchew pomyślałam że może mu cos się stało i rozebrałam go do golasa a ten dalej płacz aż go zapchalam cycem i zasnął na 2 godziny
teraz znowu marudzi bo zabawka z buzi mu wypada już widzę że nerwowy z niego charakterek będzie po tatusiu
a jak się zlosci to trzesa mu się raczki? Nela się "wyrabia", bo dzisiaj pierwszy raz pokazala na co ja stać. był krzyk, pisk, placz. mamusia ma nosic i koniec. nawet jak chciałam siasc na kanapie (z nia na rekach) to księżniczce nie pasowalo. aaa i była buzia w podkowke i rozpacz, leciały lezki lozeczko było ostatnim miejscem w którym chciała być, choć zasnela trzymając mnie za reke a najlepsze jest to, ze jak zaczelam robic "aaaa psssiiiik" to cieszyla się przez te lzy i zlosc bidulka, była dzisiaj zla na caly swiat.

Cytat:
Napisane przez pearl87 Pokaż wiadomość
mała zniosła podróż dzielnie, w jedną stronę 6h przespała, a z powrotem.. nauczyłam się jej dawać cycusia jak jedzie w foteliku.. nie pytajcie nie wiem ile pośpi, więc teraz pocytuję, a relację zdam potem dołączam fotę M z moim świeżutkim synkiem chrzestnym (z końca czerwca, a ważą podobnie ) M z prawej


podobni sa do siebie
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:05   #3838
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
O tak spały u dziadków i o dziwo nie narzekały że muszą się kisic w jednym łóżku...
Załącznik 5390084
fajnie, ze u Was wszystko w porzadku
Ta po prawej to Ala czy Majka? Na tym zdjeciu przypomina mi troche moja Nele
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:06   #3839
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
uciekam spać, jutro o 10 przyjeżdżają po mnie i H. znajomi i jedziemy do nich na dwa dni miłego plotkowania!

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------




racja, nie pomyślałam o tym
Miłej zabawy!

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki, bo piszę sobie z Mysią w sprawie woombie i tak mnie natchnęło- kiedy zamierzacie Wasze dzieciaczki kłaść pod kołderkami?
Chyba, że już kładziecie, ale mam wrażenie, że wiele kombinuje z rożkami/woombie/ śpiworkami etc.

Pytanie mi się zrodziło, bo woombie które mnie interesuje jest od 9 kg. i to żaden problem, ale zanim dziecko moje osiągnie 9 kg to jak nic będzie miało pół roku albo i więcej i się zastanawiam kiedy dozwolona jest już ta kołderka
Właśnie ostatnio o kołderce myślałam. Bo mi samej już bywa chłodno w nocy, a śpię pod kołdrą. Póki co Mały śpi głównie w pajacach przykryty tym biedronkowym polarkowym kocykiem, ale jak jeszcze ciut spadną temperatury to boję się, że może Mu być za zimno...


----



W oczach mi się już dwoi od nadrabiania No, ale nadrobiłam.


Ja w sumie na chwilę...
Kubuś miał dzisiaj bardzo aktywny dzień- spał łącznie może 1,5-2 godziny i w rezultacie tego o 19 zrobił si taki marudny i tak przeraźliwie zaczął płakać, że nie szło Go uspokoić... No, ale mniejsza o to. Póki co śpi (od 20), zaraz dostanie cycusia na śpioszka i mam nadzieję, że pośpi dalej gdzieś do 4. Tylko, że chyba stworzył kupala, więc trzeba Go będzie przebrać, a ostatnio przebieranie w nocy, jak jest głodny kończy się ogromnym piskiem i krzykiem

A ja siedzę i nasłuchuję jak Kuba oddycha... Bo byliśmy w weekend na wsi i wczoraj była trochę nieciekawa pogoda, tzn wiało. Młody był mega opatulony, sporo czasu spędził wtulony we mnie bądź w namiocie, ale dzisiaj rano zakasłał kilka razy. Później już nic i popołudniu znowu z 2 razy... Gorączki nie ma, w sumie jak się Go dzisiaj zagadywało to się normalnie śmiał i gadał, więc chyba jest ok. Ale teraz słyszę, że jakoś dziwnie oddycha, jakby troszkę charczy. No nic, posłucham jeszcze, jutro rano też zwrócę na to uwagę i jak coś to skoczymy do lekarza... Chociaż obym jednak nie musiała...


Co ja to miałam...

Aaa... Mysia i inne- zazdroszczę zakupów w H&M. Normalnie żal mi du.pę ściska, że do h&m'u mam 100km i że nie mają sklepu on-line...

A w temacie wkładania palców i piąstek do buzi załączam Wam zdjęcie- tak właśnie mój Kubuś się uspokaja jak jest wkurzony


Idę po mojego Skarba coby Mu cycusia na śpiocha dać... Kolorowych snów!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00522.jpg (98,3 KB, 33 załadowań)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:27   #3840
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Serwus! Nie pisalam kilka dni bo mielismy szkotow w domu ale podczytywalam na biezaco z tego co udalo mi sie zapamietac to;
rodzinka zachwycona Nelka? bo nasi nie mogli się od niej odkleić dzisiaj nad ranem wyjezdzaja, jutro pierwszy wylot. znow maja wyprawe z przesiadkami i zwiedzaniem. smutne to, ze następnym razem pewnie zobaczę nastolatkow, a Nela pewnie już będzie przedszkolakiem

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Diabli- fryzura wyglada ok,ale przydaloby sie jakies zdjecie z profilu i tylu, bo widac tylko przod ja po slubie scielam wlosy z dluuuugich na takie po uszy i z jednej strony spoko odmiana a z drugiej nie moglam sie juz doczekac kiedy zaczne wiazac ich w gumke! Teraz mam za ramiona i to optymalna dlugosc jak dla mnie chodza za mna jeszcze jakies jasne pasemka lub koncowki i jeszcze trwala ala taki delikatny stailing, ale ze mam sporo wlosow na glowie to nie kazdy fryzjer chce sie podjac takiego krecenia musze poczekaz az tz bedzie dluzej siedzial w domu z mloda i ruszam odmieniac czupryne
A zdjecia z basenu i Tz super
zrobie fotke przy okazji, tyl krotki podgolony, później dluzszy i calkiem dlugi hehe. moje wlosy tak szybko rosna, ze pewnie niedługo znow będzie kucyk na razie nie narzekam. przyda im się taka regeneracja
i dziękujemy

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Przywolana przez banke melduje się że żyję

Dużo do opowiadania i jeszcze więcej do nadrabiania

U nas wszystko ok. Dziewczyny mają 4 miesiące skończone i tylko leżą i się śmieją do wszystkiego.

Potem napiszę więcej bo tymczasem idę na zumbe
pfff, ja myslalam, ze nie wiesz w co rece wlozyc i dziewczyny daja Ci w końcu w kosc, a Ty sobie na zume wedrujesz?! zazdrościmy! i proszę nas nie zaniedbywać. fotka dziewczyn i może przestaniemy się fochowac, prawda dziewczęta?
za 4 mies.

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
1. u nas to samo, jak Książe przeczeka porę drzemki to już całkiem robi się nie do wytrzymania.. Przemęczony Wiktor=Płaczliwy Wiktor
u nas tez tak jest. jeśli wieczorem nie ma spaceru/kapieli/cycusia to jest rozpacz. zauwazylam, ze mala zaczyna znac się na zegarku i jeśli przegapimy jej czas to huh, nie jest lekko.

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Are you crazy girls? Mam 45 stron do nadrobienia Przy moim marudzącym paniczu nie ma szans na to, skandal! .
ciekawe czy nadrobisz polecam zarwanie nocy, skuteczna metoda

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość
Powiem tylko tyle - jeszcze 1 dzień więcej z moją teściową i chyba bym ją pobiła. Złota kobieta, ale... ja pitolę!Ledwo mogłam się dopchać do własnego dziecka. Złotych rad mam po dziurki w nosie i nie rozumiem, dlaczego ona wkładała sobie do buzi uszy, rączki i nóżki mojego dziecka No wyglądało to naprawdę obrzydliwie. Brrr...ale najlepsza była ciotka mojego męża, która nie ma ani dzieci, ani nie była nigdy w żadnym związku oficjalnym...nazwała mnie wyrodną matką, bo zrobiłam sobie wycieczkę rowerową i zostawiłam własne dziecko Także ja - wyrodna matka witam się z Wami po 10-ciodniowej przerwie.
a fuuuuuuj. dlaczego ona oblizywala Twoje dziecko?
witaj wyrodna matko, jak moglas zamienic potomnego na rower?

Mysia - swietne fotki widać, ze Elvisek Piotrus tez jest calkiem niezłym pływakiem! opowiadaj jak wygladaly zajecia


Justi - na większości pływalni czepki sa obowiązkowe. tym bardziej na basenie dla maluchow, już widze te plywajace na wodzie klaki
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.