Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 12:28   #2224
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł chętnie poczytam o Waszych ulubiencach
Ja jeszcze nie kupiłam tego 217

Chyba odłoże na po nowym roku
Napisałam do Moderatorki tego forum i doszłyśmy do takich wniosków, wstawiam tu wiadomość od Niej, napiszcie co myślicie, może macie jakieś pomysły ?

Dobra, w wolnej chwili (w najbliższym czasie) założę taki wątek, o tytule jaki proponowałam, w pierwszym poście napiszę:

"Ten wątek służy wyłącznie zamieszczaniu listy najlepszych (wg autora wpisu) pędzli do makijażu.
Na liście należy umieszczać nie więcej niż 10 pędzli, z zaznaczeniem, do czego pędzel służy (do oczu, podkładu, różu itd.) oraz ze wskazaniem numeru lub innego oznaczenia pędzla i jego producenta.

W tym wątku nie zadajemy pytań, nie dyskutujemy, nie plotkujemy, nie komentujemy, nie prosimy o radę, jaki pędzel wybrać itp. Do tego służy ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263948.

Przed zadawaniem pytań w wątku zbiorczym o pędzlach (link wyżej) prosi się o zapoznanie się z treścią niniejszego wątku, w celu wyciągnięcia wniosków co do najlepszych pędzli ".

Proszę przedyskutuj z pozostałymi dziewczynami przedstawioną wyżej propozycję i jeśli bedzie Wam ona odpowiadać, to założę taki wątek, podepnę go jako wątek redakcyjny (będzie wówczas widniał u góry listy wątków na forum Pytania do wizażystki), a w pierwszym poście wątku zbiorczego o pędzlach zamieszczę link do nowoutworzonego wątku.
Czekam na akceptację lub Wasze propozycje dopisania czegoś w pierwszym poście planowanego do założenia wątku
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując