Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 17:30   #1574
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
I jak zrobiłas migdala? Moj chyba do bani jest. Chyba musze nowy zrobic

Ja miałam wczoraj owocna noc i zrobiłam sobie krem pod oczy. Jest genialny. Z masłem cupuacu , olejem avocado oraz dodalam płynny CoQ10 oraz extrakt z ginko biloba i kasztanow. Do tego dowalilam 3krople olejku rozanego i na hydrolacie z róży robiłam wiec kremik ma fajny zapach. Wsadzilam to w airlesa i zakonserwowalam, ale i tak trzymam w lodówce- takie zboczenie
No i znalazłam na necie fajny przepis na balsam do mycia twarzy cos ala OCM ,ale w formie balsamu.
Jeszcze nie robiłam. Będę składać w weekend zamówienie bo mam pustki w szufladach. A potem nie omieszkam się pochwalić co mi z tego kręcenia wyszło.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zwracam się jeszcze raz z prośbą o pomoc w ukręceniu jakiegoś smarowidła na rzęsy (porost, wzmocnienie), zupełnie nie mam pomysłu, co i w jakich proporcjach użyć Wynotowałam składniki, które mam na stanie, a które tym samym znajdują się w różnych sklepowych odżywkach do rzęs:

niacynamid, keratyna, aloes, d-pantenol, witamina E, HA, EDTA, gliceryna, kofeina? elastyna?

do tego oleje i tu mam na stanie pachnotkę, czarnuszkę, migdał, dynię, makadamia, kiełki pszenicy, kokos, lniany, oliwę z oliwek, pestki malin i masła shea i kakaowe.

Dodam, że mam uczulenie na olej rycynowy stosowany w okolicach oczu, stąd chciałabym go uniknąć w tym kosmetyku. Macie jakieś pomysły?
Wiem, że to nie ma nic wspólnego z własnym kręceniem, ale dużo dziewczyn poleca pomadkę Altery na rzęsy, może warto spróbować?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując