Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-29, 08:36   #4677
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nie, miałam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-mascara.html

Denko zapachu Mel Merio, "Magic Flower" (50 ml)
Ale sie zamotalam
Brawo za denko




Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość


Witam wszystkie denkujące Panie
Ostatni weekend września i znalazłam chwilę by fotki zrobić i spisać co tam idzie do śmieci Cieszę się z tych denek bardziej niż zwykle bo do 15 września nie miałam nawet jednego ale druga połowa miesiąca była bardziej owocna W tym miesiącu pierwszy raz kupiłam mniej niż zużyłam Aczkolwiek kupiona odżywka do włosów użyję nie wcześniej jak w drugiej połowie przyszłego roku no ale nie jest najgorzej mimo to





1.Calvin Klein Down Town 15ml miniatura (bardzo ładny zapach, idealny na dzień, ale wybitnie nietrwały, znika po 30min)
2. Delia Argan Care maseczka do twarzy (ślicznie pachnie, dobrze nawilża, opakowanie airless-same plusy)
3. Clinique tonik Mild ( kupiłam tę wersję pierwszy raz, konsystencja dziwna, lekko lepka i pieniąca się, szalenie wydajny, używałam ok. 10 miesięcy)
4. Próbka 5m Eisenberg krem dla mężczyzn anti age complex ( zaskoczył mnie na plus, konsystencja świetna szybko się wchłania a nawilża wystraczająco, nie nadaje skórze zbędnego połysku)
5. Próbka SAMPAR krem nawilżający (przyjemny ale moja skóra po nim była zbyt „tłusta”, sprawdził się jedynie na noc)
6. Próbka Tous Rosa ( nasłuchałam się tylu komplementów używając tego zapachu, że chyba się na niego skuszę w wersji pełnowymiarowej, bardzo trwały)
7. Miniatura Kanebo Sensai cellular performance lifting radiance cream (przyjemny, treściwy, stosowałam zarówno na skórę twarzy jak i okolice oczu, mam jeszcze jedną taka miniaturę, zużyję ją z przyjemnością ale ze względu na cenę która jest dla mnie zbyt wysoka nie kupię)
8. Sephora Kosta do kąpieli cotton flower (uroczy zapach, uprzyjemnia kąpiel)
9. Etiaxil sensitive, (co tu dużo mówić, skuteczny i wydajny)
10. Sally Hansen nawilżający zmywacz do paznokci (mój ulubiony, choć robię skoki w bok to do niego zawsze wracam)
11. Syoss szampon do włosów bez silikonów (dziwna konsystencja, taka „żelkowata”, mył ale drugi raz się nie skuszę, wymęczyłam ta wielka butle)
12. Loveliness balsam do ciała olej arganowy ekstrakt z jagód acai (za 4 zł w Netto jak tu nie kupić, zapach świetny, lekka konsystencja, zużyłam z przyjemnością)
13. Nivea skin energy żel do golenia ( w spadku po mężu – przeszedł na golarkę elektryczną, a , że ja się golę maszynką sporadycznie więc prawie 2 lata go denkowałam)
14. Babydream emulsja dla kobiet w ciąży (biały koszmar, może coś i pomaga na rozstępy, bo ma tak tępą konsystencję ze bez kilku minut masażu się nie objedzie żeby jako tako produkt się wchłonął, może taki był cel producenta???
15. Gliss kur odżywka w spreju oil nutritive (wierna jestem od lat, moje długie włosy go kochają, nic tak dobrze nie ułatwia rozczesywania)
16. Bingo spa sól do stóp zmęczonych (jedyne
sole, które czuje, że dają coś więcej niż zapach/kolor wodzie)
to z polowy miecha? Miszczu!!!!!!!



Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Lakier rimmel cupcake pink
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Saszetka peelingu enzymatycznego AA-klapa dziś go nałożyłam bo coś dziwnego się dzieje z moją cerą masa suchych skórek i koło policzków UWAGA skórą węża i nie pomógł.A szkoda bo nałożyłam go to piękło troszkę.Ale zobaczę jutro bo te paskudy wychodzą szczegółnie jak nałoże podkład/puder.






Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
11. Oliwka babydream
12. Próbka Sylveco lekki krem brzozowy
13. Próbka podkładu Vichy teint ideal

I wygląda na to, że to tyle we wrześniu. MARNIE
Kazde denko sie liczy!





Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
balsam do ust carmex!
Widzę już nadchodzące denka


---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam żel pod prysznic z Avonu myślę że do końca miesiąca jeszcze coś wpadnie.





Cytat:
Napisane przez zmorka1 Pokaż wiadomość
Oto moje wrześniowe denka:

Żółta glinka w proszku
Balsam playboy play it sexi
Vichy woda termalna 50g
Tonik under 20 antybakteryjny
Dove mydło w płynie fine silk
Płatki cleanic
Chusteczki postquam
Żel gillette satin care
Loreal ideal soft micel
Monique krem do depilacji
Szampon Alterra morela i owies
Loreal topcoat
Alterra serum owoc granatu
Algi
Maska lomi lomi ponegranate
Baza benefit pore fessional 3 ml
Maszynka gillette



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mozesz powiedziec jak serum z alterry z granatem oraz co to za maska lomi lomi i jak sie spisuje?






Mam juz zdjecia denek, ale swoje dodam jak dostane komputer. Tam mam fotki i teraz nie mam jak nawet napisac z polskimi znakami bo niestety pisze na dziwnym tabie, ktory malo co ogarnia
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora