Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 19:11   #1396
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, a frakcje przygarniesz? mam cala paczke
Pranie nie chcę Cię naciągać, więc dziękuję.

Jednocześnie chciałam sprostować moją niedawną wypowiedź na temat niezmydlalnej frakcji sojowej. Pisałam wtedy że ta z Naturalisa jest taka sama jak z Mazideł. Cóż, zapach i konsystencję mają identyczną, działanie również. Nie mniej jednak frakcja z Mazideł ma zdecydowanie mniej grudek. Właściwie to nie ma wcale grudek, jedynie ma się wrażenie delikatnie piaskowej konsystencji. Według mnie różnica będzie wyraźnie wyczuwalna dla kogoś, kto stosował je z obu źródeł. Zadem komfort stosowania Mazidłowej frakcji jest naprawdę wyższy.
Jak ktoś się zastanawia gdzie zamawiać, to szczerze radzę tej Naturalisowej jednak nie brać.

Poza tym było trochę o oczyszczaniu się cery po toniku PHA. Przeszłam to i ja - kilka tygodni się męczyłam i miałam już szczerze dość, co rusz nowe gulki mi wyskakiwały. Jedynie fakt, że skórę po tym toniku miałam bardzo gładką i miękką skłaniał mnie do stosowania go dalej. Teraz gulek już nie mam, a cera zrobiła się naprawdę ładna.

Pranie
nie bij, ale jeszcze nie wysłałam Lumenki i biofermentu. Wybacz, nie mam na nic czasu, ale obiecuję, że w poniedziałek przesyłka do Ciebie poleci.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-28 o 19:12
frantic jest offline Zgłoś do moderatora