Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yves Saint Laurent - Kolorowka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 10:58   #468
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Urbasiu kiedyś gdzieś czytała, że cienie YSL właśnie w palecie maja nasycone kolory a na powiece średnio to wychozi i trzeba sie namachać - ale przecież malowanie to przyjemność

Mnie tez żólty YSL zastanawial - dziękuje za odp mnie jakos czas temu moja ulubiona Pani w D. uamlowała właśnie w pionowe paski na powiece na powiece - 3 kolory a potem to roztarla - środek był wlaśnie jasny i powiem że świetnie to wygląda. często maluję sie ta techniką by uwypuklić oko

Pytalam o kolor włosow bo pamietam jak pisałaś o fatalnym malowaniu i byłam ciekawa jak jest teraz - ten rudy którys kiedyś nosilas był cudny - pokazalam mamie ona wielbi rudy - piała wczoraj byl u fryza malowac włosy i wyslała zdjęcie no Urbankowy rudy- cudny- mama dziękuje za inspirację
O kurcze, dziekuje ale fajnie Podziekuj tez mamie Az sie wzruszylam

No a teraz wracajac do tematu - nie wytrzymalam Wczoraj na bansik wysmarowalam sie nowa paletka YSL, tzn uzylam z niej tego niby ecru oraz granatu, laczac je z kolorami z innych paletek, ktore posiadam. Wrazenia nastepujace:

1. Ten ecru NIE NADAJE sie jako cien bazowy na cala powieke Jest lekko zoltawy Bede musiala znalezc mu jakies inne zastosowanie

2. Ten gratanat to ... nie granat Tzn. przynajmniej nie to, co ja nazywam granatem. Dla mnie to b. gleboki cieply niebieski, cos ala royal blue - czyli nie to czego sie spodziewalam, ale BOMBA Przecudowny kolorek, zakochalam sie

3. Cienie przetrwaly calusienki bansik (od polnocy do 5 rano) nienaruszone, pomimo roznych ... nazwijmy to warunkow atmosferycznych

4. Fazit - jestem b. zadowolona. Dzis przetestuje kolejne kolory, bo mnie strasznie intryguja


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

I tak, malowanie to przyjemnosc ogromna. Uwielbiam moj poranny rytualik i nie znosze jak mi ktos przeszkadza, albo nie daj Bosz popedza
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując