Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-30, 07:08   #2792
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Jak z jakością cieni Catrice? Pomijając że niektóre lubią się kruszyć . Trwałe są? Godne polecenia? Dziś widziałam paletkę 'nude' i usiłowała do mnie przemówić :-D. Wstrzymałam się, ale chodzi mi po głowie. Warto?
To ta chyba (chyba że więcej nude paletek catrice ma?):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...w-palette.html
Cienie uważam za ich najgorsze produkty. Niestety nie znalazłam takich które by warte były swojej ceny u nich.
Za te 20 za paletę Nude, wolałabym kupić paletkę MUR. Albo za 12 Lovely. W obu jest więcej kolorów i wykończeń (mat, satyna, drobinki)

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ja mam paletę nude i jestem bardzo zadowolona dobrze współpracują z bazą, odpowiednio napigmentowane
Nie zgadzam się z Twoją opinią.
Cienie są zbliżone do siebie kolorystycznie i cięzko jest uzyskać jakiś rozsądny makijaż. O ile mówiąc: odpowiednio napigmentowane masz na myśli "nie zrobisz plamy na oku ani krzywdy makijażem", to tak tu się zgodzę.
Sypią brokatem i znikaja z powieki.
Oczywiście jak Ci się podoba to fajnie. Myślę, po prostu, że za te pieniądze można spokojnie znaleźć lepsze produkty.
Cytat:
Napisane przez loriain Pokaż wiadomość
Ja paletke Nude oddalam siostrze. Niby moje kolory ale jakos ciezko mi sie z nia wspolpracowalo. Nie nazwalabym pigmentacji dobra, trwalosc tez u mnie byla kiepska. Dlatego zastanawiam sie czy warto bedzie Rose kupowac.
Dokładnie .
Ja też swoją oddałam. No niby ok, ale cienie takie nijakie. Wszystkie z identycznym błyskiem.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Polecacie błyszczyki Catrice? Szukam czegoś w neutralnym różowym kolorze, ale widocznym, rozświetlającego, ale nie z płatami brokatu
Tak. O ile cieni nie lubię, to póki co nie zraziłam się jeszcze do żadnego naustnego produktu Catrice. Miałam 3 rodzaje szminek, 2 błyszczyków i flamaster.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując