Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-30, 21:39   #4915
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Fryz5 pytanie do Ciebie, jako, że dziewczyny mają Cię tu za guru

Od zawsze mam ciemne włosy, swoje odrosty ok 6 cm, mają poziom 5, a reszta to pozostałości po farbie Loreal Majirel 6.52, czyli jak można wywnioskować mam "piękne" rude pasma. Chciałabym docelowo osiągnąć efekt karmelowego blondu, farbę mam już wybraną-Wella Koleston 7.3.

Moje pytanie brzmi:
- czy jak użyję deko Chantal, to mam go nakładać na całą długość włosów, czy tylko tam gdzie mam farbę. Czytałam wątek, ale do tej pory tego nie wiem
- druga sprawa, czy jak mi jakimś cudem włosy po tym deko nie ściemnieją, to mogę tą Wellę użyć z oxy 6% na całą długość?
Naprawdę poszłabym do dobrego fryzjera, bo znam jedną, ale za ostatnie farbowanie płaciłam prawie 300 zł, a to i tak było ze zniżką.

Swoje włosy mam grube, z tego co mi fryzjerki mówiły, bardzo długo trzymają wilgoć, aktualnie ścinałam zniszczone końcówki i teraz mam zdrowiutkie, sięgające do ramion kudły..

Byłabym Ci wdzięczna za pomoc, a w razie czego mogę wstawić fotki.

P.S. Gratuluję zdania matury
naturalny kolorek jaki masz? dekoloryzator usunie tylko ciemny sztuczny pigment i będziesz miała kolor nie jasniejszy od naturalnego więc jeśli chcesz jaśniej to kąpiel rozjasniająca zrób. pokazesz zdjęcie włosów obecnych, naturalnych, i docelowych?

chantal na całą dlugośc

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja jadę do Dusznik Zdrój na 4 tygodnie, także wszystkim życzę udanych wakacji i dekoloryzacji i do usłyszenia.
wzajemnie ciepłych i slonecznych dni!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Witam

Jako, że również slyszałam, że fryz5 jesteś profesjonalny w temacie deko, chciałabym abys cos doradził

Włosy mam koloru jasny brąz, farbowane pod koiec kwietnia farbą Artego () chciałabym zejść do moich naturalnych włosów czyli o jakieś 2 tony, poniewaz fryzjerka tak mnie załatwiła że mam nierówno pofarbowane włosy ;/

Czy dekoloryzator RENEE BLANCHE jest godny polecenia i czy dam radę zrobić to sama w domu (biorąc pod uwagę, że jestem laikiem) boję się tylko tego że jak mam nierówno pofarbowane (przód ciemniejszy) to czy równo mi splócze farbę ??

Czy po deko trzeba prać hery szamponem przeciwłupieżowym ?

Czy trzeba farbować po nim włosy, bo nie ukrywam chciałabym pochodzić w naturalnych

Będę wdzięczna za odp
masz pod spodem naturalny kolor? tzn pod farbą? jeżeli tak to bez problemu zejdziesz na niego, najlepiej umyj włosy kilka razy szamponem babydream a nawet mozesz go zostawić na włosach na kilka min i spłukać. będa szorstkie ostrzegam (pozbawione wsyztskich sylikonów z odzywek, będą "nagie", cyztaj naturalne) polej włosy wodą z sokiem z cytryny , odciśnij wodę, i niech schną, lepiej zwiąż je w warkocza czy coś i nie dotykaj ich bo będa suche ale niech takie będa z 1-2 dni przez ten czas obserwuj czy ciemnieją.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora