Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 10:13   #1388
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
dlaczego będziesz musiała przerwać?
Cytat:
Napisane przez Frecia Pokaż wiadomość
to nie pokrzywa, żeby przerywać. można pić dłuuugo.
To ja juz nie wiem. Gaga wcześniej w tym wątku pisała, by zrobić przerwę po 6 tygodniach. Chyba poszukam coś więcej w necie i sprawdzę, dlaczego nie zalecała. Na dzie bardzo odpowiada mi układ pokrzywa rano, drożdże po pracy i skrzyp na dobranoc.

Siala_Bala Może przesadzam, ale wiadomo, że pierwsze chwile dziecka są niezwykle istotne - komórka musi się prawidłowo podzielić. Dlatego kiedy zdecyduję się wreszcie na dziecko, odstawię całkiem alkohol. Nie wiem, jak jest z drożdżami, więc myślę, że lepiej zapytać ginekologa, co o tym sądzi. Zalecają branie kwasu foliowego i dodatkowe suplementy specjalnie dla kobiet w ciąży, więc można by pomyśleć, że drożdże nie zaszkodzą. Szczególnie, że w przeciwieństwie do wszelkich tabletek, są bardziej naturalne. Zapytaj i daj znać, sama jestem ciekawa!
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora