Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe ploteczki-czesc...III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-22, 08:53   #130
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

wreszcie moge cytowac

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No ja teraz też mam wannę, a wcześniej przez 10lat nie miałam, a jeszcze wcześniej też miałam :P I sam prysznic mnie przeraża, więc wanna jednak będzie jak nic

Podziwiam Was dziewczyny, że na Dukanie wytrzymujecie. Moja pracownica też na niej była, i bardzo ładnie schudła, ale widziałam jak strasznie się ogranicza, i że nic praktycznie nie mogła jeść z tego co my jedliśmy więc nawet do niej nie podchodzę. Za to jak się wreszcie przeprowadzę, to przechodzę na South Beach, i już się nie mogę tego doczekać Już kiedyś na niej bardzo ładnie schudłam.

Młoda - co do książek - ja sobie właśnie ściągnęłam Making Faces i Face Forward z netu, tzn mój Misiek mi ściągnął, więc jak je obadam to wtedy zdecyduję czy zakupić A jakbyś chciała to Ci prześlę, zajmują jakieś kilkadziesiąt mb chyba
Tez sobie nie wyobrazam miec tylko prysznic Wanna jednak musi byc. Moi rodzice sie "urzadzili"-maja ogromna wanne w lazience na pietrze i prysznic na parterze, marzy mi sie miec kiedys dom wlasny..
I gratuluje i zazdroszcze Ci urzadzania mieszkania strasznie
Jakbys potrzebowala pomocy lub rady w urzadzaniu itp to ja bardzo chetnie, uwielbiam wystroj wnetrz

A jak sie udalo schudnac tej kolezance..? Przyznam Ci szczerze ze ja tak na maxa nie przestrzegam-np w 2 tyg diety mielismy wyjscie z pracy no i pilam i winko(ok, UPILAM SIE jak szalona) i jedlismy-niby staralam sie wybrac rzeczy mniej wiecej zgodne z zalozeniami diety ale napewno byly tam i wegle i tluszcz. I nic sie nie stalo..
nawet slodycze-batoniki proteinowe(strasznie drogie sa tylko), mozna piec sernik, ptasie mleczko, galaretki.. I podjadalm slodycze czasami i tak, jestem uzalezniona i juz
A codzienna dieta-wogole nie czuje sie glodna ani super ograniczona.. W weekend np gotujemy wspolny posilek z tztem i on je "moje" jedzenie tyle ze dodaje sobie ziemniaki, kasze lub ryz-dzieki temu i on troche zdrowiej sie odzywia, mniej smazymy itd.. Kurczak w panierce z otrebow i jajka, smazony bez tluszczu jest nawet smaczniejszy niz klasyczna panierka z bulki i w oleju..

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
ok,dzieki Madzia
ciekawe jak w ogole beda sie te kremy mi spisywac
z pospiechu mialam wziasc taki jak Ty a wcisnelam kup na ten co kupilam
no nic

cwiczysz mowisz a co?
ja jakos nie jestem systematyczna a powinnam,bo cialo mam sflaczale i za pare lat to bede zwijac skore z biustu,bo bede przydeptywac

zmykam spac
dobranoc kochane
emilka, ale mamy rozne cery i moze sie okazac ze moj by Ci wogole nie pasowal a Twoj bedzie idealny. Wiem ze Ty glownie chcesz by matowilo-Triple niespecjalnie matuje. Przynajmniej nie jest to jego nr 1 w dzialaniu. natomiast Beyond matuje lepiej-wiec glowa do góry i napisz koniecznie jak dojda

tez nigdy nie bylam systematyczna.. slomiany zapach itp-ale teraz sie zawzielam i nawet tz jest w szoku.. Ale tak sobie wbilam do glowy ze chce/musze/lubie ze czulabym sie winna siedzac przed tv. Przeciez mozna ogladac film i machac hantlami

Robie HIIT(czyli High Intensity Interval Training) bardzo intensywny-na orbitreku, 30-40min rozciagajacych i brzuszkow/A6W, ciezarki i jaka mi sie przypomni cos to jeszcze to..jakies elementy jogi, pilates.. roznie, zeby sie nie znudzic

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Fergi mozesz mi o tej diecie opowiedziec cos dokładniej? Ja załamana juz jestem . Ostatnio przeszłam na pieczywko waza, na takie kółeczka ryzowe itp i.... przytyłam 3 kilo !!!!! Oczywiscie nie przez waze tylko tak o !!! W niedawno kupione spodnie sie nie meszcze!!!!
Musze szybko schudnac

Mlodusiu moj kochany-to zabieramy sie za Ciebie
Pieczywo waza itp to jest troche pulapka.. i wiekszosc produktow light niekoniecznie spowoduja utrate wagi.

Powiedz mi-lubisz otreby owsiane, nabial, kurczaka, serek wiejski(ten cottage cheese), ser bialy, jajka, chude mieso, wedliny, owoce morza i tym podobne? jesli tak to dobrze, bo dieta bazuje przez wiekszosc czasu na tym. Sa 3 etapy-pierwszy to 2-5 dni, tylko i wylacznie proteiny-czyli to co wymienilam. nastepny trwa tak dlugo az schudniesz do wymarzonej wagi-i uwierz-schudniesz. Przynajmniej ja nie znam przypadku ze komus sie nie udalo-no chyba ze ktos po 3 tyg przerwal, a ta dieta troszke dluzej trwa. Nazwijmy ja zreszta nie tyle dieta, co zmodyfikowanym sposobem odzywiania. Teoretycznie mozna wrocic do nawykow zywieniowych sprzed dukana po zakonczeniu diety-ale watpie czy widac fajne, szcuplejsze cialo nadal mamy ochote na gigantyczna porcje frytek czy litr lodow. Chyba jakos organizm sam sie przestawia i ma sie mniejsza ochote. Mozna to jesc-ale np mniejsze ilosci-i wilk syty i owca cala

ok, teraz-drugi etap-jesz wymienione nabialowo-proteinowe dania plus warzywa. niemal wszystkie. Podesle Ci linki pozniej, jest watek na wizazu, warto tez ksiazke kupic-ale ja przyznam sie ze jej nie przeczytalam. Sciagnelam tylko po ang i przelecialam ale na necie jest 90% tego co w ksiazce.
Mozna gotowac naprawde pyszne rzeczy, pierwszy raz w zyciu golabki robilam

dodam pare zdjec, mam nadzieje ze zaladuje.


Pozniej 3 etap-gdy juz schudniejsz do wymarzonego progu, dodajesz nowe produkty, owoce, pieczywo, dwa dni w tyg tzw uczta czyli jesz na co masz ochote, pizza, winko, chinszczyzna, itp..i to trwa 10xilosc utraconych kg.

do konca zycia-warunek utrzymania wagi-jeden dzien proteinowy w tyg i codziennie 2 lyzki otrebow. caly czas trwania diety 2 lyzki otrebow dziennie. Wiem jak bardzo lubisz chleb-ja tez-i tez myslalam ze mi go bedzie brakowalo-a tymczasem znalazlam przepis na chleb dukana, na otrebach, troche zmodyfikowalam i jest pyyysszny!

zaczynamy od wtorku, nie ma co zwlekac

jednak nie moge zdjec zaladowac, czesc jest tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4896

a tu jest chleb: http://smaczny.wizaz.pl/przepis_widok.php?id=3242

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Jezu, jaki post. Przepraszam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując