Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 17:07   #4798
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
O rany to chyba nakładasz mega dużo albo aż tyle ci się marnuje przy aplikacji bo ja mam pudełko 4 g przez co najmniej 6 miesięcy (często sporo dłużej).
Na mokro nie zużywa mi się jakoś szczególnie więcej podkładu.
Nabieram na pędzel na sucho, spsikuję pędzel i nakładam a drugą warstwę zacieram delikatnie na sucho.
Nakładane na sucho nakładałam podobnie tylko bez spsikiwania pierwszej warstwy.
Gąbką to w ogóle nie mam pojęcia jak wy to nakładacie.
Dlatego przyznałam wyżej, że dużo zużywam. Bo zawsze czytam, że dziewczynom wystarcza na tak długo, że niemal na wieki, że wykończyć tego nie idzie, a u mnie pyk i nie ma. :P No ale właśnie, piszesz, że nabierasz na pędzel i nakładasz na twarz, a potem drugą warstwę i tyle. U mnie to wygląda zupełnie inaczej. Bo ja nakładam na pędzel, albo tak jak teraz wciskam w gąbkę i lecę jedną stronę twarzy. Potem znowu sypie troszkę na sitko, maczam gąbkę i lecę drugą stronę. Później to samo jeszcze na czoło. Muszę tak robić, bo na gąbce nie mam już nic, zero pigmentu, a nie będę sobie klepać nią twarzy skoro nic na niej nie ma. Minerałów używam od lat i innej metody nie opracowałam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora