Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 16:11   #3499
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Nekotka_ Pokaż wiadomość
Hej
Wybaczcie, że wtrącam się w wątek, jednak mam niemały dylemat przy wyborze podkładu. Chodzi mi o Revlon Colorstay. Mój w odcieniu Buff do skóry tłustej/mieszanej właśnie się kończy, więc chciałabym zamówić nowy do suchej (miałam i sprawował się lepiej niż do tłustej ) i w tym momencie pojawiają się moje problemy.
Odnośnie opakowania, która wersja jest najnowsza? Trafiłam na buteleczki z:
-białymi napisami
-czarnymi napisami
-białymi napisami + dopisek 24h na zakrętce
-mniejszą ilością czarnych napisów
-część napisów czarna, część biała
-z dopiskiem SOFTFLEX i bez niego
Którą wybrać? Zupełnie nie mogę się w tym połapać. Dodatkowo niektóre mają inną numerację kolorów.
+pytanie dodatkowe Czy kolor Sand Beige będzie pasował do lekko opalonej skóry? Aktualnie noszę Buff, ale idzie lato, więc trzeba zaopatrzyć się w coś ciemniejszego. Czy kolory w wersjach dla cery suchej i tłustej/mieszanej różnią się?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Najnowsza jest z białymi napisami i dopiskiem 24h na nakrętce. Tylko uprzedzam, że to nie tylko kosmetyka - zmieniły się również właściwości podkładu (zdaniem wielu wizażanek na gorsze). Nie wiem, czy dotyczy to także wersji do cery suchej, ale odświeżony Revlon do cery tłustej ma lżejsze krycie i wykończenie idzie bardziej w stronę satyny niż płaskiego matu.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora