Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-09, 19:32   #3302
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leffnui Pokaż wiadomość
Help!
Na gwałt potrzebuję bardzo jasnego podkładu do cery normalnej-mieszanej- ze skłonnościami do przetłuszczania się w strefie T :/
Mój vichy dzisiaj się skończył - i w przeciągu dwóch dni muszę kupić następny. Cena do 130 najlepiej bo większej kwoty mój portfel nie wytrzyma :/ Miałam kupić z Maca, ale nie było kolorów.
Nie mam siły na porady pani z douglasa, już raz mi doradziła i się zraziłam :/
Napisz troszkę więcej - czego używałaś, jaką masz tonację bo to jest ważne. Nie wiemy, na jakim poziomie jasności ma być podkład a to też jest niezmiernie ważne...

Ale takie uogólnienie (dziewczyny, jak walnę gafę to mnie poprawcie!)Zastrzegam, że moja opinia jest subiektywna:
Bourjois HM 51 - kolor neutralny, krycie średnie, wykończenie naturalne (matu tu nie widzę, ale nie ma też błysku). Do cery mieszanej, normalnej i tłustej.
Bourjois 10 HSE - kolor neutralny bez wyraźnych podtonów, poziom jasności ten sam co HM51, krycie niskie, wykończenie zdecydowanie satynowe. Do cer suchych, normalnych i od biedy mieszanych.
Inglot AMC LW 100 i 200 - LW 100 neutralny, może delikatnie ciągnie w stronę chłodnego, LW200 - kolor ciepły. Krycie średnie, wykończenie półmatowe, ma drobinki rozświetlające. Polecam do cery normalnej, mieszanej i suchej. Przy tłustej lubi spływać a drobinki mogą potęgować efekt blasku.
Revlon CS Ivory i Buff - ivory neutralne/ chłodne, buff - ciepłe. Odnoszę wrażenie że buff jest minimalnie ciemniejszy od ivory. Krycie średnie do wysokiego, wykończenie matowe. Są dwie wersje - do cery tłustej i mieszanej oraz do suchej i normalnej. Wersja do cery tłustej i mieszanej jest jaśniejsza od serii do cery tłustej.
Gosh X-ceptional wear - prcelain- kolor zbliżony do Ivory revlona, ale sam podkład jakby "delikatniejszy". Krycie wciąż bardzo przyzwoite, wykończenie matowe lub półmatowe. Moim zdaniem nada się do każdej cery.
Revlon Photoready - Ivory - kolor chlodny/neutralny, vanilla - ciepły/neutralny. Vanilla wydaje mi się trochę ciemniejsza od ivory ale nie wiem czy nie jest to po prostu zasługa tonacji. Krycie niskie do średniego, ma drobinki rozświetlające, wykończenie półmatowe po satynowe. Podkład podobny do AMC inglota, tyle że moim zdaniem efekt rozświetlenia jest większy. Do cer suchych, normalnych i mieszanych.
Lumene Natural Code Matt make up - jaśnieszy niż Bourjois (!), kolor neutralny/ ciepły, krycie niskie, wykończenie matowe, lubi delikatnie ciemnieć na twarzy. Raczej do wszystkich rodzajów cer.

To tak na początek...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora