Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakręcone dzieci, czyli jak dbać o małe lokasy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 18:39   #64
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Zakręcone dzieci, czyli jak dbać o małe lokasy

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Eloe mam prośbę
Bede teraz pracować wieczorami i olejowanie córce włosów będzie utrudnione.Sama raczej tego nie zrobi(ma 10 lat) więc pomyślałam o zrobieniu przed wyjściem do pracy mgiełki na bazie jakiejśc odżywki i wody do której mogłabym dodać ,np.pantenol i kilka kropli jakiegoś oleju,może lnianego.
Córka spryskała by sobie włoski na 2 godz.przed myciem.Myślałam o masce Bingo 12 ekstraktów albo Garnierze AK .Połączyłabym je pół na pół z wodą.
Czy to dobry pomysł?
Pomysł przedni. Myślę, że 12 Esktraktów będzie dużo lepsza i ze względu na konsystencję i same ekstrakty. Po myciu możesz jej wtedy nałożyć Garniera i pielęgnacja będzie bardziej różnorodna.
Oczywiście przygotujesz mieszankę na wodzie przegotowanej, przefiltrowanej lub destylowanej, prawda? Moze też być herbatka z pokrzywy (czyli infusion of nettle ) czy ze skrzypu.
Mozesz dodać i pantenol i kapkę hydrolizowanego jedwabiu. Olej... lniany będzie się psuć poza lodówką, córka może się zniechęcić przez sam zapach. Może olej z pestek winogron? No chyba że będziesz przygotowywać mieszankę każdorazowo.
Możesz też kupić sprej Green Pharmacy z ekstraktami (ten do wypadających), zmieszać w innym pojemniku z Garnierem albo Bingo, dodac pantenol.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując