Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 11:58   #1512
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że henna zabarwia włos od zewnątrz (na zasadzie oblepienia delikatną powłoczką) więc chyba powinna pokryć....

Stąd też zresztą uczucie wzmocnienia,pogrubienia włosów.

I pytanko do Was:
coś przeciwpotnego do stóp dla nastolatka

Normalnie masakra,to dojrzewanie
Kupiłam mojemu synowi puder Baby Dream (z talkiem żeby rano po umyciu troszkę sobie stopy zabezpieczył... i co? Dowiedziałam się,że on jest w stanie dużo dla mnie zrobić: myć się mydłem śmierdzącym, smarować buzię serum migdałowym ze śmiesznej małej buteleczki, tudzież serum lemon,które pachnie jak odświeżacz w supermarketowych toaletach - ale niestety,pudrować stóp sobie nie będzie
Także może jakiś pray eko ktoś zna???/ Bo już nie chciałabym wchodzić w chemię.... Może da się przekonać
Powiedz mu, że to nie puder tylko talk
I że faceci też się talkują - wspinacze, ci od ciężarów... może jako talk przejdzie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Woow, gratulacje, w piekarniku pieczesz czy w maszynie specjalnej?

O molach nic mi nie mówcie nawet, ja też w czymś przyniosłam i do tej pory mam fobię

Jak chcesz, to mogę Ci podesłać próbki Yesa ogórkowego, ale to dopiero po 4tym września

Mnie glinki nie rozjaśniają twarzy, szkoda. Też psikam wodą termalną co chwilę, chociaż to drogo trochę wychodzi.
W piekarniku
Jasne, że chcę Mogę się odwdzięczyć próbką maceratu brzozowego z Mazideł i kawałkami któregoś z mydełek LF (tylko musze przepatzreć co ja tam mam) o ile oczywiście nie znasz i byłabyś zainteresowana
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora