Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 15:24   #2784
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jest możliwa wymiana na light, annie się zgodziła (2 razy)

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 --------
---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

To czy ktoś bierze podkład light czy original jest możliwe tylko przy powtarzających się kolorach.
Myślę, ze najsprawiedliwiej byłoby, gdyby osoba będąca "pierwsza" (po lewej ) na liście decydowała, jaką formułę chce a ta druga albo się zgodziła albo zrezygnowała całkiem... (i sama jestem tą drugą, więc nie zarzucajcie mi dbania tylko o swój tyłek)
Bo te pierwsze osoby były tymi pewnymi. Więc te drugie nie powinny teraz narzucać tym pierwszym formuły , to byłoby bardzo nie fair.

Carolina,nie możesz wziąść Medium w formule light , bo jesteś na niego(ten kolor) jedyną chętną a te odcienie musimy wziąść w original wszystkie i dopiero dobierać w light. (chyba, że chcesz wziąść dwa -jeden w original a jeden w light, ale to też jest niemożliwe, bo mamy już za dużo dziewczyn zapasowych, a dopisanie Ciebie do tego samego koloru jako drugą to wpisanie Ciebie na zamkniętą listę).

No bo tak jakby i tak jedna osoba musi zrezygnować, bo możemy zdublować tylko 5 kolorów. a mamy chętne na 6 dubli.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2011-02-19 o 15:28
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując