Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-07, 18:13   #925
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Cieżko określić mój kolor naturalny. niby mysi a widac gdzieniegdzie złote nitki

Mi bez różnicy aby nie miać rudości tylko mam wrazenie ze zdj wyszło jaśniejsze niż mam na głowie. Powiem tak mam nigdy włosów nie rozjaśniałąm rozjaśniaczem ale 2 lata robiłam ostrą czerwień która włosy wytrawiła. Robiłam deko z czerwonego w lutym to wyszła rudość - zółć aloe ładnie zdjęło czerwień dlatego pomyślałam o deko. Nie chce nawet dotykać rozjaśniacza
to trudno mi powiedzieć co powinnaś zrobic jak nie wiem co chcesz konkretnie uzyskać
masz miedziany blond, jak chcesz ciemny blond to po prostu popielatą farbę msuisz na nie połozyć i ciemny blond, ja bym tak zrobił, natomiast kolor ze zdjęcia jaki ma Kim, ma bardzo jasny blond i taki uzyskasz kąpielą rozjasniającą i farbami najłatwiej moim zdaniem, po dekoloryzacji moze wyjśc żółty, ale spróbuj, kup elgon i szampon oczyszczający po zabiegu

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Czy po kolejnych farbowaniach farbami rozjaśniającymi włosy nie powinny się robić coraz jaśniejsze na długości? A moje jakoś nie chcą...
powinny a jakimi farbami robisz? moje były 2 razy przyciemniane w zeszłym roku i powoli zszedłem do blondu farbami samymi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując