Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-23, 00:10   #404
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość

agatka..powiedz, czy sa efekty? lepiej vacu step czy moze masaze antycellulitowe?
'le chodzi Ci o takie specjalne masaze? nie mam doswiadczenia. 'le z tego co slyszalam, to chyba drogie są. co do vacu, to tak: cellulit mi sie zmniejszyl. myslalam moze, ze to moje urojenia, bo wiadomo, ze jak sie na cos nastawiam, to chce, zeby tak bylo. 'le nawet moj chlopak mi to mowi. wiec chyba, rzeczywiscie tak jest a poza tym ostatnio nie spodziewanie moglam w tym fitnessie, gdzie chodze, cwiczyc na zajeciach shape, czy jakos tak. przed wejsciem na vacu. nie bylam przygotowana pod wzgledem stroju, wiec musialam cwiczyc w krotkich spodenkach, ktore mam na vacu step. i nawet sie nie krepowalam wyskoczyc i cwiczyc w nich bo zawsze to jakos dziwnie. zawsze myslalam o tym, czy nie widac za bardzo mojego cellulitu i takie tam. a teraz lajcik na shapie czułam sie tak, ze jak ktoras dziewczyna by na mnie popatrzyla, to by sie nie zdziwila, jaki mam wielki cellulit [hehe], tylko ze 'ok, cos tam ma tego cellulitu, 'le kazda z nas ma go chociaz troszeczke'. czyli nic razacego. chociaz na ulice w krotkich spodenkach jeszcze bym sie nie odwazyla co do obwodu, to mierzylam sie po 10 zabiegach i jakos nic szczegolnego:/ 'le moze to byc tyz tak, ze moglam sie wczesniej, przed 'kuracją' vacu nie dokladnie zmierzyc. 'le w kazdym razie jesli nawet, to nie są to powalajace centymetry. 'le i tak moje nogi wygladaja na szczuplejsze przez to, ze cellulit jest malo widoczny. az mi sie cieszyc chce jak na siebie patrze teraz jestem kilka zabiegow po dziesiatce i nawet nie wiem co z centymetrami, bo sie nie mierzylam.
'le gadalam z dziewczyna, ktora pracuje w tym fitness clubie. ona byla na 13 zabiegach, bo jakos pozniej nie mogla, i powiedziala, ze u siebie po zabiegach tyz nie zauwazyla ubytku w centymetrach. dopiero pozniej to wszystko zaczelo sie dziac. ze nagle sie pomierzyla i miala mniej w obwodzie. a spadlo jej ok 5 cm
mam nadzieje, ze mi tyz to da takie efekty. a jak nie, to mam nadzieje, ze chociaz ten cellulit stanie sie taki, ze nie bedzie widoczny bez scisniecia, albo przy dawaniu nogi na noge. bo to daje zupelnie inny efekt. juz od tego nogi wygladaja na szczuplejsze i jędrne.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując