Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 20:28   #454
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
współczuję
ja nawet w domu nic nie zrobię bo nie siedzę z powodu braku pracy tylko na zwolnieniu i posiedzę do końca kwietnia, potem żegnam się z aktualną pracą i witaj bezrobocie
ale mam już luźne plany swojego biznesu, prawdopodobnie z pewna wizażanką ale póki co ciii by nie zapeszyć

Spędziłam 4 godziny u siostry wyszalałam się z siostrzenica (trochę ponad rok ma) umalowałam siostrę-kilak mile spędzonych godzin
czego Ci serdecznie zycze(by się udało) i trzymam mocno kciuki


Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Przy odrobinie chęci wcale nie jest trudny.. dla mnie przerazajaco trudny jest angielski
to z chęcia pomogę Czasami-tak jak dziewczyny pisały-to kwestia urazu do nauczyciela..

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Fergusson tu Cie mam!!! To ja dla Ciebie makijaż śmignełam w fiolecie jak chciałas a ty nawet nie zajrzałaś A tak na marginesie co do tego niemieckiego, co właściwie znaczy " fergusson" ?
Przepraszam Cie najmocniej.. poprostu nie jestem w stanie na bieżaco nadażać, na necie zwykle "z doskoku"-ale obiecuję znaleźć Twoj wątek i skomentować
trzeba bylo wołać mnie na PW no
ferguson to.. trener Manchester United, były piłkarz ooooraz.. orbiornik HD, który byl inspiracją mojego nicka

no tak..
co ja jeszcze miałam..

Karoleeno-wlasnie kończe trylogie Trudi Canavan.. chociaż juz ostrożniej siegnęłam po ostatni tom, bo mam dziwne sny po niej

Larsson oczywiscie-polecam każdemu..
Duzo z Polski przywozimy.. ostatnia podróż to walizka pełna ksiązek Cała walizka...
Ale wiesz że ja swoja nisze w filmie znalazłam..


Klasycznie o tysiac rzeczy chciałabym zapytać/dopisać .. zwolnijcie trochę no..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora