Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-30, 20:45   #1375
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ferg, ja, ja poproszę propozycję makijażową!!!! no ale taką co bym umiała namalowac
a jaka kreacja?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no co, śliczny kotek
jeszcze był czarny [mój ukochany koci kolor] na różowym tle
no pięęęęękny kotek

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a co to są motyle ?

Violl obiecuję, że postaram się je obiektywnie ocenić... na razie jestem na etapie "oczekuję, że mi zmienią twarz"

Rady... nie umiem jednym ruchem pociągnąć kreski, Kami doradziła, żeby robić "kropeczki" proste, a jakie użyteczne
motyle

tak jak z mythic'a jestem jakos srednio zadowolona.. tak motyle bedę stosować do końca zycia

a kreseczke możesz też malować poprostu opierając pędzelek u nasady rzęs i caly czas kladać go jakby na rzęsach malowac kreske na zewnatrz. A jeśli rzeczywiscie nie ma wprawy to małymi liniami od polowy powieki na zewnatrz. I kącik zewn. ku górze

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Smakija... tylko sie nie pobijcie
ide na gotowalnię

jesteś boska w gotowaniu!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

zastanawiam się nad weselem bo ja chce a on nie...
ja lubię wesela on nie..
a z drugiej strony - zamiast wydawać 30 tyś na jednonocną imprezę to może lepiej pojechać w jakąś egzotyczną podróż a zamiast dużego wesele zrobić przyjęcie dla najbliższych ... jeszcze czas jest to sobie pomyślę
...
Lemi(piękno avatarkowa Lemi) -my z Tżtem mieliśmy okres buntu, anty-weselni itp. Planowaliśmy jechać na jakąs egzotyczną wyspę, wziąźć ślub na plaży, w otoczeniu najblizszych paru osób(a koszty ich przelotu, zakwaterowania itp byłyby niewiele wyższe jak tradycyjne wesele na moja baaaaaaaaaardzo liczną rodzinę.. i tżta również sporą). Ale w miare jak myślelismy o tym zdecydowaliśmy sie jednak na klasyczne wesele. Wiejskie ale z pompą. Fontannami z czekolady, rzeźbami lodowymi i jakimś extra jedzonkiem. I barem. Jak znam zycie-te plany też nieco zmodyfikujemy, ale jedno jest pewne-wesele to nie tylko przezycie dla Was, ale i rodziców, najbliższych. Warto zrobić coś gdzie wszyscy będą sie dobrze bawić i wspominać. A podróż poślubna-to wtedy czas tylko i wylącznie dla WAS

mam nadzieje że dojdziecie do porozumienia
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora