Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-07, 16:36   #1937
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nie... to nie byla sephora ... z wyboru kolorow po prostu mnie oslepilo ... ale mimo wszystko wybor na amikowo na stronie Lancome... kupic i tak mozna bo to online shop ...

i jakby nie bylo 21 odcieni... a u nas 6 ...

- Teint Miracle Foundation-


ps. podklad sie trzyma jak dziki... ani sie nie swiece... co prawda po podkladach nie ciemnieje ale wygladam jakbym sie dopiero co maznela...
No bo tu jest ogolnie bardziej ... kolorowo

I nie kus mnie tym podkladem Trzyma sie tylko dlatego, ze masz super cere i wszystko Ci sie trzyma - tak sobie wmawiam

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Zrobiłam makijaż ze swoją najbrzydszą paletką - tzn. z rtą w jakija jest mi najbrzydziej.
Czekam na enogmę stąd przegląd tego co mam i akurat uważam, że Plein fajnei się zapowiadała, ale cała jest jakoś tak miedziana i te rudości powinny teoretycznie podkreślać zielone oko a ja nie wiem z myslą o jakich ją stworzono
Zdjęcia nie przekłamały...hehe wiem mam białe początki brwi akurat dziś po raz pierwszy użyłam Diorskin NUde w odcieniu Ivory i okazuje się, że przy linii włosów i brwi mam efekt wampira z kreskówki. Ale czytałam Was i ktoś napisał że to nie o kładka Vogue i żeby zdjęcia pokazywały kolor to pokazują

Bez zdjec zamknietego oka ciezko cos powiedziec o tym makijazu Ale mi sie kolory podobaja

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
To Plein Soleil Chanel.
Desti poprostu choruję i tak pomyslałam, że to najgorzej trafiona paletka, taki czas kosmetycznych refleksji. Nie jest to kokieteria- jasne beżowe, ale zatrute tą miedzią koloy wyglądaja ok. Z tym, że jej nie lubię Ale wklejam bo może ktoś chce kupić zobaczy i sie wstrzyma. Ja oczami wyopbraźni widziałam taki makijaż jaki był w wiosennej 2010 zrobiony Kaska Beige, tak myslałam kupując Plein Soleil.
Co do kolorów takie są. Nic a nic nie przekłamał aparat.
Takie nijakie. Robiłam przy oknie najpierw w ISO potem w opcji dla swiatła i nic innego nie wykrzesałam.
Sądzę że najładniej by mi było w...tym czego jeszcze nie mam Lubię brązy, beże, złotka, morele, brzoskwinie, wszelakie biele. Nie lubim granatu, violetu, zieleni A i róże lubię ale pastelowe i matowe.
To czemu nie kupilas Kaska Beige, skoro chcialas Kaska Beige?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując