Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-29, 11:55   #4657
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Infa
Najpierw zaliczenie ćwiczeń, które umożliwia podejście do egzaminu. Teraz 7. mam pierwszą poprawkę, 14. kolejną TFUTFUTFU


trzymać kciuki dziewuszki, czas się wziąć do roboty!
spoooko, na pewno 7ego dasz radę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi taki poziom odpowiada, rozjaśniać bardziej nie chcę zobaczę może go kupię następnym razem
to taki średni-ciemny blond, chyba by Ci odpowiadał

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infa to fajny plan na Sylwka a depilacja ile razy bedzie trzeba.
mam nadzieję, że fajnie wyjdzie
a co do depilacji to masz akurat dobry czas bo nie ma słonca

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Laski oddajecie za kazdym razem buty do wymiany flekow do szewca? Ja zazwyczaj w domu wymienialam, ale teraz w 2 parach ten sam problem - fleki mi po prostu wypadaja JAkis grubszy gwozdz chyba powinien byc moze czy cos. No i teraz jestem w dupie bo do szewca nie mam jak zaniesc, a akurat to sa 2 pary butow na na teraz
Teraz chyba bede kazde do szewca zanosic

Znacie jakis dobry plyn ktory chroni chociaz troche przed temperatura prostownicy?? Bo szukam szukam i nic nie moge znalezc
ja oddaje zawsze do szewca te fleki od niego są mocniejsze, od tych dodawanych nam do butów i się trzymają aż do zdarcia a te sklepowe raz dwa pochodzę i już kiepsko wyglądają popytaj może zrobi na miejscu, mój sie wycwanił i jest opcja 'ekspresowa wymiana na miejscu' oczywiście +5zł drożej, ale często laski siedzą w rajtach i skarpetkach a on im szpilki robi

co do ochrony przed ciepłem to może to serum ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



jasne
http://www.youtube.com/watch?v=ZDmhko8N3HQ

dobrze wytłumaczone

jutro kończe przerabiać moją kiecke i będzie jak znalazł na sylwka

obszukałam dziś wszystkie sklepiki,targ, i roska w poszukiwaniu sprayu,pianki lub czegokolowiek co by mi zrobiło kolorowe pasemko na głowie i nic nigdzie nie ma co za pustkowie
więc zdam się na cień do oczu
dzięki fajna ta fryzura, wieczorem popróbuję
i już wiem po co Ci to pasemko

i pokaż kieckę

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-12-29 o 11:58
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora