Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
olejek

Prawie ideał

Wiadomo, że aby włosy były piękne trzeba je chronić przed negatywnymi czynnikami, w tym przed wysoką temperaturą. Serum kupiłam z polecenia koleżanki, która opisywała je w samych superlatywach. Niezbyt wygórowana cena przekonała mnie do kupna i muszę przyznać, że jest to naprawdę dobry produkt, który spełnia swoje zadanie, ale posiada jeden minus- niestety w moim przypadku delikatnie obciążał włosy i przyspieszał ich przetłuszczanie. Poza tym produkt jest dość wydajny i łatwy w aplikowaniu, a co najważniejsze faktycznie chroni włosy przed wysoką temperatura suszarki itp. Powiedziałabym że nawet delikatnie je wygładza.

Takie jak większość ser

Silikonowe serum, które może komuś pomaga, ale ja również i w tym wypadku nie widziałam żadnego działania. Owszem końcówki były wygładzone, ale to wszystko. Może tak mówię, bo nigdy nie miałam problemu z ich niszczeniem się, zawsze wyglądają dobrze. Serum ma jak dla mnie trochę za intensywny zapach tak samo jak inne produkty tej linii. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś takiego to może kupić, ale nie jest to nic co trzeba koniecznie mieć.

nie zauwazylam zadnego wplywu na wlosy

Ten produkt wg mnie nie robi zupelnie nic.
Jest tani ale nie zauwazylam zeby zrobil cokolwiek z moimi wlosami.
Mała pojemnosc, wydajnosc tez słaba.
Ogólnie nie pollecam bo znam inne produkty ktore oprocz tego ze spleniaja swoja role rowniez pielegnuja wlosy

Dobrej jakości ochrona do włosów

Serum ma bardzo ładny zapach. Wystarczy delikatnie rozetrzeć w dłoniach i nałożyc na włosy aby uchronić je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Ja ogólnie stosuję temperaturę 180 ° C do prostowania jak i do suszenia aby ich nie uszkodzić. Z tym serum moje wlosy są w 100 % chronione. Zauważyłam mniej uszkodzeń na końcówkach od momentu stosowania. Bardzo wydajny.

Całkowita ochrona dla włosów.

Serum chroni włosy a przede wszystkim końcówki przed uszkodzeniami takimi jak suszarnie czy prostowanie włosów. Nie sklejając ich dzięki czemu są jedwabiście gładkie i lśniące. Nie podrażnia włosów.

Jest ok

Produkt początkowo wydawał mi się super idealny. Świetnie chroni włosy przed gorącym powietrzem suszarki lub prostownicy. Nie są one zniszczone a ułożenie ich nie stanowi najmniejszego problemu. Jednak po dłuższym stosowaniu nie do końca mi odpowiada. Tłusta konsystencja sprawia, że moje włosy szybko się przetłuszczają i nie wyglądają zbyt dobrze. Pomimo stosowania jednej pompki miałam wrażenie, że produkt nie wystarczy na pokrycie wszystkich włosów.... z drugiej sprawiał, że wyglądały na tłuste...
Być może forma serum nie jest lubiana przez moje włosy i stąd taki efekt. Zapach serum jest delikatny, co jest na duży plus. Świetne poręczne opakowania oraz wygodny dozownik to kolejne argumenty na plus. Porównując wersję serum z tym samym produktem w wersji z atomizerem- zdecydowanie ta druga jest dla mnie lepsza. Włosy są gładkie, sypkie, nie tłuste. Miękkie i przyjemne w dotyku bez zniszczonych i przesuszonych końcówek. Produkt dostępny on line oraz w wybranych drogeriach. Dla osób mające bardzo suche włosy serum ochronne będzie idealne.

Ciężko ocenić

Przede wszystkim nie prostuję właów.
Jedyna styczność z wysoką temperaturą to suszenie co 2 dni i czasami modelowanie.
Więc nie wiem czy swoje główne zasanie spełnia w 100%

Chroni włosy tak jak typowe serum.
Bardo dobrze wygładza, nabłyszcza, nie przetłucza włosów.
Nie zauważyłam wysuszenia jednak stosuję go zamiennie z innymi produktami.

Konsystencja jest zbyt gęsta, ciężko się go nakłada.

Opakowanie świetne. Łatwa w użyciu pompka.

Ok.

Całkiem dobre serum do włosów. Przyjemna konsystencja, która łatwo nakłada się na włosy. Włosy po wysuszeniu i wyprostowaniu przyjemne i miękkie w dotyku. Nieduże opakowanie ale bardzo wydajny produkt, który kosztuje niewiele. Polecam.

Serum warte uwagi. Kosztuje bardzo mało, a działanie ma lepsze niż jego dużo droższe odpowiedniki. Produkt ma bardzo fajną konsystencje i świetnie rozprowdza się na włosach. Ja aplikowałam na mokre włosy od połowy ich długości i jestem zadowolona z efektu. Włosy po wysuszeniu były gładkie, końcówki dociążone. Samo serum nie sprawiło, że moje włosy były oklapnięte. Nie plątały się podczas rozczesywaniu i mam wrażenie, że były bardziej lśniące. produkt jest bardzo wydajny. Starczyło kilka kropel, żeby rozprowadzić serum po długich włosach. Plus za fajne, praktyczne opakowanie.

Świetnie wygładza

Bardzo dobry kosmetyk. Przyjemnie pachnie, konsystencja łatwa w nakładaniu. Buteleczka z aplikatorem uniemożliwia wylanie produktu. Włosy po nałożeniu tego serum są miękkie w dotyku, wygładzone i błyszczące. Używane w odpowiedniej ilości nie obciąży włosów. Używam go nie tylko przed stylizacją na gorąco, ale również po myciu jako serum na końcówki. Serum jest bardzo wydajne, wystarczy niewielka ilość (kropla) roztarta w dłoniach na włosy o długości do ramion. No i jego największa zaleta... cena, ta jest bezkonkurencyjna w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami.

Ma sporo zalet, ale też kilka wad

Ten kosmetyk jest bardzo wydajny, cena jak za taką ilość, która starcza na spory czas jest bardzo w porządku, mogę nawet śmiało powiedzieć, że jest niska.

Serum ma tłustą konsystencje, jak olejek. Łatwo go zaaplikować, jedna pompka starcza spokojnie na jedno użycie na średniej długości włosy.
Radzę nie nakładać go od samej nasady włosa, bo powoduje przetłuszczanie się włosów, no a z drugiej strony jak go tam nie nakładać, skoro tam też chcemy chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury... więc za to ode mnie minus.
Po nałożeniu odpowiednio, spełnia swoją ochronną funkcje, włosy się miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku, nie puszą się, nie wyglądają na przetłuszczone, tylko na zdrowe i lśniące (jeśli tak jak mówiłam, nie nałożymy serum od samej góry).

Jest to obecnie jedyne serum ochronne przed działaniem wysokiej temperatury jakiego używam i w ocenie ogólnej jestem zadowolona, bo spełnia swoją funkcje w 100%

Działa

Serum nakładam na włosy przed prostowaniem. Serum jest dość gęste i przyjemnie pachnie. Wystarczy nałożyć niewielką ilość. Faktycznie zauważyłam, że moje końcówki tak mocno się nie przesuszają. Włosy są bardzo gładkie i lśniące. Efekt prostowania długo się utrzymuje. Cena na plus. Skład może nie najlepszy, ale spełnia swoje zadanie. Polecam.