Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-05, 08:09   #373
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, tak na co dzień używam spf 30 John Masters Organics, ale szukam też czegoś o faktorze 50. Wolałabym mineralne, ale chemiczne też wchodzą w grę o ile nie będą miały aż tyle parabenów. Czy któraś z was używała filtrów SVR i Uriage? Np. tego albo tego ?
Ja obecnie uzywam Uriage i nie narzekam- nie bieli bardzo,jest lekki i nie zapycha. Co do stabilności i parabenów to może ktoś kompetentny się wypowie? Wklejam skład :
Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Uriage Thermal Spring Water, Methylene Bis- Benzotriazolyl Tetramethyl- Butylphenol, Octocrylene, Butyl Methoxy- dibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Nylon-12, Glicerin, Cyclopentasiloxane, decyl Glucoside, Butylene Glycol, C20-22 Alkyl Phosphate, Cyclohexasiloxane, C20-22 Alcohols, Phenoxyethanol, Brassica Campestris (rapeseed) Sterols, Xanthan Gum, parfum (Fragrance), Benzoic Acid, tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Tricontanyl PVP, o-Cymen-5-OL, propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-51, lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Metabisulfite.
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora