Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pigułka 'dzień po' bez recepty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-17, 06:54   #490
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Też w to wierze. Albo inaczej - ja po prostu nie wierze, że w 21 wieku w środku Europy będzie kraj, który ograniczy całkowicie już mocno ograniczone prawa obywateli (kobiet i mężczyzn bo w zasadzie też to ich dotyczy!) w kwestiach seksu, antykoncepcji, aborcji, porodów!

Lubię Polskę, tu się urodziłam - w tych kwestiach każdy powiniem mieć własny wybór, własne sumienie. Każdy ma swój światopogląd i swoje sumienie, dlaczego więc grupa ludzi kierując się SWOIM światopoglądem ma decydować o moim. Słyszymy piękne zdania "w kwesiach światopoglądowych nie ma dyscypliny partyjnej, każdy głosuje według własnego sumienia". Miej swoje sumienie i daj żyć innym ze swoim własnym!
Otóż to. To tylko i wyłącznie moje sumienie, jak już to ja będę mieć wyrzuty a nie jakiś ksiądz czy inny klecha który mieszka 200 km ode mnie.

Ba nawet by nie wiedział że taka Renata sobie tabletkę wzięła.

Lubię Polskę, ale już coraz mniej..
Na każdym kroku zwykły obywatel, jest udupiony od razu.
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Wiecie że naród to Wy? Nie ma żadnych magicznych "onych" którzy za nas zrobią ta robotę ratowania kraju z tych popaoranych rządów. Więc nie piszcie ze macie nadzieję że ktoś coś zrobi. Ktosie to my wszyscy.

wysłane telepatycznie
Uczestniczę również w wyborach, jak były strajki to również brałam udział.

Tu teraz zrobili po cichu, dowiedziałam się dopiero z tego wątku że tabletka znów na receptę.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując