Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-24, 06:09   #4226
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Kurcze. Już nie wiem co mam zrobić. Załączam swoje zdjęcie, wiem że ciężko będzie dobrać podkład po zdjęciu, ale ja już jestem bezsilna. Mam na prawdę bardzo jasną karnację. Szukam czegoś do 60zł, najjaśniejszego jak się da.
Ale też czegoś, co nie jest zbyt ciężkie, a trwałe i nie ciemnieje na buzi...
Zastanawiam się nad kupnem najjaśniejszego Loreala True Match, albo Bourjoisa i mieszania go z najjaśniejszym Dermacolem. Można mieszać Dermacol z jakimś innym podkładem? Jestem w tym kompletnie zielona. Strasznie truję - wiem, ale mimo wszystki liczę na pomoc
A to musi być podkład w płynie? Bo łatwiej byłoby szukać wśród minerałów
Z płynnych to faktycznie true match, odcień C1 albo n1. I koniecznie wersja amerykańska. Europejska jest ciemna. Akurat true match u mnie ładnie łączył się z innymi podkładami, więc myślę że mieszanie z dermacolem nie byłoby uciążliwe. Polecam też obejrzeć swatche na wątku podkładowym - szczególnie te starsze. Dziewczyny porównywały odcienie wersji europejskiej i amerykańskiej.
Co do Bourjois-a, to dla mnie jest on za ciemny, więc uważam że dla Ciebie też będzie.
Aaa, ponoć bardzo jasny jest też podkład NYX odcień pale. Jak zobaczyłam swatche, to aż mi szczęka opadła. Tylko nie wiem jak z jakością i ceną, bo dziewczyny mają o nim różne opinie.
I na koniec pytanie: Próbowałaś rozświetlającego podkładu z Inglota? AMC ? Też jest bardzo jasny...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-24 o 06:10
quench jest offline Zgłoś do moderatora