Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 18:56   #1302
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inayah Pokaż wiadomość
Witajcie.
Chciałabym rozjaśnić włosy do takiego koloru jak w załączniku Póki co byłam u fryzjerki, nałożyła mi rozjaśniacz i włosy wyglądają prawie tak samo jak wyglądały + paskudny czerwony refleks w świetle. Mój naturalny kolor to mysi brąz.
Zaopatrzyłam się w dekoloryzator Chantal tylko nie bardzo mam pomysł jaką farbę nałożyć po dekoloryzacji (i jak to zrobić).

I jeszcze jedno: czy mogę ściągnąć kolor po tym rozjaśnianiu w salonie? Włosy nie są zniszczone, klika porozdwajanych końcówek. Bardziej mnie zastanawia kwestia, do jakiego koloru się odbarwią

Bardzo Was proszę o jakieś rady, próbowałam rozeznac się w wątku ale tyle osób się tu przewija, że nie potrafię wyłowić informacji, co byłoby najlepsze w moim wypadku.

Dodaję zdjęcia: pierwsze włosów przed wizytą u fryzjerki, drugie po, no i trzecie - wymarzony kolor.
odwrotnie byłoby lepiej, najpierw dekoloryzator na czerń potem rozjaśniacz, bo on nie ściągnie Ci na jaśniejszy niż masz naturalny.

najlepiej po uzyciu dekoloryzatora uzyć szamponu o neutralnym ph i jakiejś maski/odzywki zakwaszającej, to zapobiegnie ciemnieniu koloru, po dekoloryzacji zrób sobie lekką kapiel rozjaśniającą pod nowy kolor, powinny wyjśc conajmniej ciemno żółte lub blado rude zeby mozna bylo zrobić kolor jaki chcesz.

ale to zalezy do jakiego stopnia sie ściagnie kolor....tego nie wiemy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując