Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 23:37   #1314
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No właśnie wiem, bo na blond zdecydowałam się między innymi dlatego, że ciemne farby ciągle spłukiwały mi się do takiego wyblakłego, rudawego brązu.

A chciałabym wrócić do ciemnych, bo chciałabym w ogóle przestać farbować włosy i wrócić do naturalnego koloru.

Czy Palette nie zniszczy mi aby za bardzo moich już i tak mocno zniszczonych włosów?
nie powinna zniszczyć... to dobra farba, masz zniszczone włosy? nie widać, chyba że same końcówki

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
Witam
Ja mam następujący problem otóż w marcu 2011 miałam dekolaryzacje z czarnych wlosow u fryzjera a raczej babka rozjasnila mi wlosy rozjasniaczem;/ w efekcie uzyskalam mega spalone włosy polowa ruda polowa czarna dziewczyna kilka stron dalej wklejala zdj wlosow na gorze rudych na dole czarnych, mialam efekt identyczny i to juz po nalozeniu farby ;] i tak do lutego 2012 roku farbowalam lorealem mango, gdzie te czarne konce byly juz mniej hmm czarne przetrawily sie, ale ja mialam dosc chodzenia w dwukolorowych wlosach i w efekcie zrobilam najwieksza glupote na swiecie w akcie desperacji zafarbowalam na czarno ;/ i od lutego 2012 farbuje co miesiac wlosy na czarno z tymze czasami cale wlosy, czasami tylko odrosty i to glownie szamponami...moje pytanie brzmi czy istnieje jakas szansa, abym zrobila sama w domu dekolaryzacje np elgonem i rozjasnilyby mi sie wlosy a chcialabym uzyskac jakis braz...byle nie ta czern;/z tymze czytajac watek dekolaryzator rozjasnia do naturalnych a ja przeciez pod spodem mam te spalone wlosy po rozjasniaczu....i nie wiem czy ryzykowac...tez nie chcialabym zeby spalily mi sie wlosy, bo rok je odbudowywawalam a i tak nie sa teraz w dobrej kondycji...prosze o pomoc...
na pewno jedna aplikacja elgonu czy jakiegokolwiek innego dekoloryzatora nie pomoże, ja bym zakupił 1 albo 2 opakowania chantala jego jest 200ml w sumie i na więcej aplikacji starczy a możesz wykonać ich w ciagu jednego dnia ile chcesz, nie zniszczą Ci się włosy po zabiegu umyj włosy babydreamem kilka razy (to moze wlosy poplątać) i nałóż odzywkę zakwaszającą, mozesz je spłukać woda z sokiem z cytryny, po tym wszystkim proponowałbym lekka kąpiel rozjaśniającą, na bazę pod kolor, kolor łatwo ciemnieje po dekoloryzacji a taka kąpiel moze temu zapobiegać, więc zrobiłabyś kąpiel na dosłownie minutę i zmyła, potem juz docelowa farba. ważne! musisz po dekoloryzacji z kąpiela i farbami bardzo pilnować czasu. są farby które nie ściemnieją Ci włosów np palette e20, i ją na chwilkę tez mozesz połozyć zamiast kąpieli tez. potem juz docelowy kolor

podstawowym błędem w farbowaniu jest farbowanie całych włosów od nowa co farbowanie, nie nakładasz na odrosty, a na całe i efekty widzisz gdy chcesz zejść z koloru prawda? końcówki najciemniejsze
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując