Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 12:10   #1048
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Co do liczby szamponów..... ćwicz dalej!!!!! Świetnie Ci idzie, niedługo mnie dogonisz
A jakie masz?

A ten krem z rokitnikiem taki dobry, że zapasy robisz? Do czego on, znaczy do której części ciała?
hehe, ja wiem że practice makes perfect, ale roszczę nadzieję, że jednak będę więcej zużywać niż kupować (wiem, wiem, nadzieja matką...)

wiesz co nie wiem czy dobry, bo jeszcze nie używałam, ale ma fajne opinie w KWC i fajny skład-jest na shea więc duża szansa że mi podpasi (przypominam że ja suchelec okrutny). Zapasy w sensie, że kiedyś tam chciałam go kupić, ale coś tam innego wzięłam,a teraz akurat nie potrzebuję na "już", więc pójdzie do szafy czekać na swoją kolej. To ten delikwent
eidt: oczyuwiście z dozu wyczachowuje- to daję z kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html (na dozie neicałe 26zł teraz)
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
poczekaj,poczekaj i spirulina zacznie Ci pachnieć

no właśnie Evi byłaś
ten wątek to zgubaostrzegałam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć
taaa wiem, wiem dlatego suma sumarum lubim tu być z wami
I zarówno moje włosy jak i buzia i reszta odwłoka są mi wdzięczne, że tu wdepnęłam, i że z waszej wiedzy i doświadczeń czynnie korzystam (czy inaczej mówiąc bezczelnie zżynam ) i się w zasadzie już zadomowiłam

ale tego że spirulina mi pachnieć nie zacznie to jestem pewna
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-07-10 o 12:13
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora