Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 07:44   #1482
Fantagoria
Raczkowanie
 
Avatar Fantagoria
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja wczoraj zrobiłam zamówienie na BU (hydrolat z kocanki+ zestaw do tego na naczynka) i widziałam ten eliksir winogronowy, ale nie kupiłam, bo mi się wydawało, że już za dużo na tę moją buzię będę nakładać. Ale nie wiem czy się nie skuszę jednak, bo widzę dużo pozytywnych opinii o nim w różnych postach.
Dobranie właściwej pielęgnacji jest naprawdę trudne i nieźle też kosztuje (przez zakup kosmetyków nietrafionych). Mi się wydaje, że fajnie trafilam z tym koncentratem avene i kremem z filtrem SVR, co do reszty będę obserwowac.

Co do plynu micelarnego: ja po osuszeniu ręcznkiem twarzy po zastosowaniu płynu, pryskam ją wodą termalną, chwilę czekam i ponownie przykładam ręcznik, żeby osuszyć. Może to trochę ściąga micelar.


Wczoraj przetestowałam sobie dzięki próbce nowy podkład iwostinu correctin na naczynka. W weekend będę testowac kolejne dwa odcienie. Jeśli ktoraś z Was jest ciekawa, to, żeby niepowtarzac) tu opisałam swoje obserwacje https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40388199
Fantagoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując