Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-07, 21:50   #2374
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Moja sugestia była całkowicie poważna. Rozumiem że jesteś rozżalona bo taki tusz to nie kilka czy kilkanaście złotych ale gdybyś dostała tusz wyschnięty, śmierdzący czy wyciekający z opakowania wtedy można byłoby winić sklep np za niewłaściwe przechowywanie produktu.
W złamanej szczoteczce dopatruję się tylko i wyłacznie winy producenta, to normalna sprawa ze raz na ileś (tysiecy czy milionów)sztuk zdaża sie wybrakowany egzemplarz i każdy producent doskonale o tym wie. Inna sprawa jak podchodzi do ewentualnych reklamacji klienta z tytułu wad produkcyjnych.
Chociaż myślę ze już prędzej Truskawa odniesie się poztytywnie do Twojej reklamacji niż producent.
Dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że nie sugerujesz, że jestem oszustką i wyłudzaczem
Co do przechowywania w sklepie, to mogę im jedynie zarzucić, że tusz się kruszy i rozmazuje tak, jakby był stary (no chyba że po prostu taki urok tego tuszu. Według datecalculatora został wyprodukowany w 08.2006.
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-01-07 o 21:52
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora