Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-16, 19:20   #1735
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pino Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Potrzebuję porady Nie wiem czy już gdzieś był podobny przypadek, szukałam ale przekopać się przez wszystkie posty ciężko, więc jeśli się powtarzam to przepraszam
Od jakiegoś czasu choruję na zmianę koloru włosów.
Mój naturalny kolorek to jasny, taki słomkowy blond. Od prawie 6 lat farbuję kłaki. Najpierw przez rok był ciemny brąz (strasznie szybko się wypłukiwał do jasnego niezależnie od farby), później przez 3 lata była czerń (nie wiem co w niej widziałam bo wychodziła totalnie szaro) i od 2 lat farbuję bardzo ciemnymi brązami (żeby tej paskudnej szarości nie było). Efekt jest taki, że mam i tak pięknie czarne włosy, dodatkowo 2-3cm odrost w kolorze rudym Odrost jest taki bo farbka mi nie złapała a że chcę i tak rozjaśnić włosy to nie poprawiałam już tego.
Chciałabym, baaaa nawet bardzo bym chciała mieć włosy koloru kasztanowego, bądź jakieś brązowo-rude ale też nie za ciemne - rudości jak najbardziej porządane Byleby nie marchewka;p
I tutaj się pojawia pytanie Czy samodzielnie bez wizyty w salonie jestem w stanie coś takiego osiągnąć? Zależy mi też na tym aby nie wyszły kolorystyczne placki;p
Dodam jeszcze, że mam włosy bardzo długie, cienkie, delikatne i podatne na zniszczenia, trochę podratowane ostatnio Kallosem. Nie chciałabym pokruszyć włosów;p Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
najlepiej rozjasniaczem fryzjerskim, kup vinent ledier zielony albo niebieski, wode 9% i zrób lekką kąpiel rozjaśniającą. powinno wyjść ciemno rudo
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A u mnie powtórka z rozrywki i jutro witam noc już jako blondyna- z pomocą vincenta Tzn. mam taki zamiar, ale czy mi wyjdzie- tego nie wiem....
zobaczymy
Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
odczekałam trpche i mam zamiar zrobic drugie podejscie ew pojsc do fryzjera ale bedzie mnie to ksoztowało 200 zł.
co radzicie?
nie mam hurtowni fryzjerskich ani sklepow u siebie wiec bede zmuszona zamowic z neta chyba ze takie cos jest w rosmanie?
lepiej z neta niż w rossmanie
Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
Witam
Jak zejść z czarnego do takiego kolorku?? śnie o nim
da sie. ale będzie cięzko
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując