Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-27, 22:03   #752
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


E tam, są takie, którym ombrelki pasują i nie jestem wcale w tym odosobniona
Przylaczam sie do zacnego grona Ja tez je lubie

A teraz relacja z podkladu, tzn. pierwszych 10 minut:

1. Jak mi sie nie utleni (jak to ma w zwyczaju Aqua ) ani mnie nie wysypie (jak pewno nieporozumienie Clarinsa), to na stowe go sobie zatrzymuje

2. Rozprowadza sie moim zdaniem o wiele przyjemniej niz Aqua. Dla mnie aqua najpierw jest b. sliski a po chwili nagle super tepy. Nigdy nie lubilam jego konsystencji Ten jest o wiele bardziej kremowy i latwiej go zaaplikowac na twarz. Poza tym, jako ze nie zasycha tak szybko, mozna go ladnie sobie powyrownywac.

3. Krycie - jedna warstwa - lekkie, za to uczucie na twarzy ... jakby byla zupelnie czysta. W ogole go nie czuc Aby uzyskac krycie srednie nalozylam 2 warstwy. Druga nakladalo sie rownie latwo i przyjemnie jak pierwsza - ku mojej wielcej uciesze. Przykryl ladnie i nadal w ogole go nie czuc. Najlzejszy podklad z jakim mialam okazje sie zetknac ... smiem twierdzic, ze lzejszy od kremow tonujacych Laury Mercier i Bobbi Brown

4. Finisz - rewelacja PIERWSZY w historii podklad, po ktorym nie odczuwalam potrzeby uzycia zadnego pudru. Wykonczenie jest matowe i przy tym bardzo naturalne (nie takie "tepe" jak DW), a twarz nie tylko wyglada, ale czuje sie wykonczona. Jestem autentycznie zaskoczona

5. Nie wiem jak z trwaloscia, wiec uzupelnie jutro wieczorem - po calym dniu lazenia w upale bedzie wiadomo

Podsumowanie - pierwsze wrazenie b. dobre. Co niestety nie znaczy, ze takie pozostanie biorac pod uwage inne podklady Guerlain, za ktorymi przepadam srednio ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora