Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezerwatywy- Wasze opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 14:16   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez SchizoFretka Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym poznać Wasze opinie na temat prezerwatyw, których używacie.
Niedawno zaczęłam współżyć, nie chciałabym eksperymentować, wolałabym najpierw poczytać conieco na temat polskich "firm ochroniarskich".
Także, które prezerwatywy możecie polecić, a które nie, z własnych doświadczeń? (nazwa/opinia)

Mam nadzieję, że nie było takiego tematu.
Pozdrawiam.
Durex - z innymi w zasadzie doswiadczenia nie mialem, wszystko bez zarzutow

Cytat:
Napisane przez MarylinM Pokaż wiadomość
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
Ze co prosze? Tak, pigulki nie daja 100% pewnosci, ale z ciazy przy prawidlowo uzywanych tabletkach i prezerwatywie to moze jeno terminator czy inny mcgyver wyjsc.

No i co to za bzdura - liczenie dni, gdy dziewczyna jest na tabletkach ?

Brzmi jak urbanowa legenda.

Cytat:
Napisane przez flamma87 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą - zawsze sprawdzaliśmy, czy w gumce nie zostało powietrze, gdy TŻ je zakładał, dbaliśmy o nawilżenie. Czy powodem pękania (naprawdę zbyt częstego) może być fakt, że mój TŻ został hojnie obdarzony przez naturę? Zawsze ciężko było mu nałożyć standardową prezerwatywę, nie chciała się rozwijać, męczył się biedak z nią strasznie, a dopiero przed wyjazdem TŻ odkryliśmy, że istnieją gumki w rozmiarze XL (dlatego takie czekają na jego powrót w szufladzie), ale czy któraś z Was miała taki problem?
Taka sytuacja naprawdę stresuje.
Rozmiary gumek sa rozne. Np. z durexow sprobujcie extra safe - sa dluzsze i maja wieksza srednice niz inne, no i sa grubsze, wiec prawdopodobienstwo pekniecia jest mniejsze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując