Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-12, 16:33   #243
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Wlasnie jak widze te ceny na allegro i ebayu to sie jeszcze bardziej stresuje ze nic dla mnie juz nie zostanie Mialam kupowac Alicje w samlocie jak bede wracac (w sierpniu jak tu lecialam to byla) a obawiam sie ze juz moze jej nie byc i zostane z niczym. Ja mieszkalam w Irl przez 4 lata, ale w tamtym roku wyjechalam do Polski z dziecmi a maz zostal. Przylatuje co kilka miesiecy do niego, teraz wlasnie juz miesiac siedze i zostaje do polowy pazdziernika, a pozniej przylatuje dopiero na Boze Narodzenie (maz nie moze do Polski ze wzgledu na prace). Ja mieszkam w malutkim miasteczku (Ashbourne, nie wiem czy skojazysz) i musze pojechac do Blanchadstown po UD bo tu nie ma, a ze autobusem sie boje i kiepski ze mnie kierowca to zdana jestem tylko na laske meza
Alicji juz nie ma w samolocie Leciałam miesiąc temu i nie było-ale byłam w dużą grupą anty kosmetycznych osób więc nie dopytałam czy nie mam jej wogóle czy tylko tego dnia..
Ashbourne-wiem doskonale gdzie, moj tz tam pracował

Zaczynam chyba wystawiac UD na allegro-ale nie po TAKICH cenach.. narazie tylko NYK, sprawdzić jakie zainteresowanie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując