Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 15:00   #3447
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Glut to mój syn ... Alicja nie wystraszy sześciolatka?
Wystraszyc-troché moze.. bardziej sie obawiam ze go znudzi.. Efekty moga go zainteresowac na pare(nascie) minut, ale to jest jednak pelnej dlugosci film, nie wiem.. 90 min? (stracilam rachube czasu)

z glutem to Ci polecam wybrac sie na 4 D Frajda dla niego, i stosunkowo krotka projekcja.


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kasiu, Ty masz piękną kobiecą figurę, jak masz ochotę to jedz (no może nie wszystke od razu)

O, to wybacz jak przoeczyłam Po takiej rekomendacji muszę się wybrac, jak już będę mogła siedzieć
Jak to jak bedziesz mogla siedziec...? Co sie stalo..? Dobrze sie czujesz..?
(pewnie pisalas i nie sledzilam wtedy na biezaco)

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
DOOOOOOSYĆ
bo w kompleksy popadne
jak to powiedział pewien pan ...
czy ta pani jest idealna -
czy ta pani jest piękna
czy ta pani jest sexy
....
właśnie specjalistki
pomóżcie mi dobrać ćwiczenia na kwadratowe biodra (cecha mojej rodziny) ... rozumiecie po bokach mam takie poduszeczki ... podusie ... jasieczki ...
..
ooooootoz to

Moze pierzyny ?


Ja wiem ze te diety to bardziej pod katem zmiany nawykow zywieniowym i zrzucenia paru gramow.. ale dziewczyny-zapewniam Was ze widzialam figure (chyba) kazdej z Was i wygladacie swietnie! te boczki,mniejsze lub wieksze dodaja uroki i kobiecosc-powinnam tu zaprosic mojego znajomego Hiszpana, tak pieknie i przekonywujaco opowiada o urokach kobiecych ksztaltow ze traci sie ochote na odchudzanie

Ja dopoki bede sie miescic w 38/40, i wazyc do 65 kg przy moich 174 cm -nie ma mowy o diecie. za bardzo lubie jesc. Ale jak przekrocze sporo te wymiary to pewnie delikatnie zmodyfikuje co jem.

a jakie seryyyyyyyyyyyy jedlismy w niedziele.......
Z Guinessem, whiskey, kozie, z pesto, z zurawiná, parmezanki

ale one bez kalorii ponoc
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora