Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-09, 10:41   #3734
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej ,w ten ponury deszczowy dzien u mnie




oba sklady opieraja sie na woskach widze wiec idealne beda dla suchej , cienkiej ,wiotkiej skory bez zaskornikow i innych problemow skornych Przy czym 1 sklad jest troche lepszy ma wiecej naturalnych skladnikow takich jak: olej z pestek moreli , maslo shea, olej z kolendry( ma dzialanie rozgrzewajace ale tez i nadaje specyficzny zapach) , olej z czarnej porzeczki( ma dzialanie sciagajace , rozjasniajace , bogaty w wit C i z gr B) olejek sojowy , ceramidy 2 i 3 .Bardzo dobry i ciekawy sklad.
Lagodzi podraznienia , nawilza , matuje bez pozostawienia tlustej warstwy na skorze , zabezpiecza ja.
Sklady sa jak apteczne

Czy to BIOTHERM? dla faceta moze ? podobny sklad ma tez LRP nutritic ze wzgledu na te naturalne skladniki ...

Drugi sklad :
zawiera rowniez woski ,nawet sporo , maslo shea, hialuronian sodu czyli ladnie nawilza , kondycjonuje skore , zabezpecza przed utrata wody.
Jest tez tam ester kwasu pirolidonokarboksylowego i argininy czyli ladnie nawilza , wzmacnia skore koi podraznienia , dalej mamy wyciag z lnu ktory ma dzialanie przeciwzapalne , chroni skore , ale tez i nawilza dobrze, pozniej jest kompleks fosfolipidow czyli aminokwasy ktore wygladzaja skore , wiec juz widze ze ten komsetyk jest dla osoby ze skora dojrzala napewno
Wyglada jak LRP ,ktorys do skory dojrzalej??

Mam nadzieje , ze jakos zrozumiale to napisalam

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


bo to jest kolko wzajemnej adoracji , tak ciezko to zrozumiec ,ze znamy sie po kilka lat i mamy juz swoje tematy pozatym napisane jest ,ze to watek "....o zyciu rozmawiamy " wiec nie tylko wlosy i porady
Widocznie twoj post utknal nam , lub nie ma osoby, ktora moze ci odpowiedziec na niego.
Dziękuję Ci!
Oba kremy to LRP, oczywiście zgadłaś- pierwszy to nutritic 5%, drugi to substiane[+] extra riche.
Dziewczyny u mnie w pracy poleciły mi jakiś czas temu stosowanie najlepiej nutriticu 5% na noc, 2,5% na dzień, z tym, że teraz widząc moją skórę zmieniły zdanie- tzn nutritic 5% na noc zostaje, ale na dzien najlepiej lrp cicaplast baume b5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-baume-b5.html . chyba faktycznie posłucham dziewczyn i sobie kupie. Jak myślisz, to dobry pomysł dla skóry suchej, czasami nieco przesuszonej, cienkiej? Skład ze strony LRP:

SKŁADNIKI
AQUA / WATER
HYDROGENATED POLYISOBUTENE
DIMETHICONE
GLYCERIN
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
PANTHENOL
BUTYLENE GLYCOL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
PROPANEDIOL
CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE
TRISTEARIN
ZINC GLUCONATE
MADECASSOSIDE
MANGANESE GLUCONATE
MAGNESIUM SULFATE
DISODIUM EDTA
COPPER GLUCONATE
ACETYLATED GLYCOL STEARATE
POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE
SODIUM BENZOATE
PHENOXYETHANOL
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
Last update : 02/2011

Niestety dowiedziałam się też ostatnio, że w przyszłym roku bedzie zmiana w lrp, tzn zmiana dotyczyc bedzie nutritica- wypuszcza nowy produkt. Ale na ile zmieni sie sklad tego niestety nie wiem

A Biotherm jest dla mnie za drogi

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Lubie to

Nadrobiłam Was, nasmarowalyscie troche przez ten czas
Bunny kupilam juz nowa A10 i bede dzialc kolo 23 grudnia

a tak poza tym to u mnie spokoj, tylko ciagle sie dopytuja dlaczego balangi nie robimy tylko kameralny slub

ale za to obarczki mamy juz wybrane
Bunny a Ty juz cos masz na oku?

Nove uśmiech jak z Hollywood
my też już oglądaliśmy i wiemy jakie chcemy a u Ciebie jak z sukienka?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora