Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-16, 15:17   #601
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Myślisz Andy, że mogę spodziewać się koloru takiego jak na opakowaniu? Biorąc pod uwagę mój obecny kolor oczywiście.
Dziewczęta pisały, że w przypadku tych farb lepiej sugerować się opakowaniem niż próbnikiem. Czy może wyjść mi coś takiego jak na zdjęciu? Chodzi mi o odcień konkretnie
opakowaniem? ja zawsze sugeruje się numerem anie próbnikiem ani opakowaniem. ale loreal wychodzi wiarygodnie

sądzę że tak, podobnie moze wyjśc, ale nie powiem Ci w 100% jak wyjdzie.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Bunny chciała nawet polecić mi coś z poziomu 6. Oniemiałam nieco! No i skończyło się na 7, 8. Loreal jak pisałam.
Już nie oczekuję poziomu 10. Wiem, że włosy bardzo by ucierpiały przy kolejnych próbach. Gdyby nie to, dalej bym rozjaśniała-uparta jestem baaardzo To mówisz, że jednak loreal? Nie ma nic z londy czy joanny?
ojoj 6 to juz byś miała brąz.

nie chce juz mieszać. zrob tak jak bunny mówiła, polegam na niej ona jest znawczynią blondów. swoja droga excellenca nie uzywałem więc tez mało moge powiedziec, ewentualnie garnier, podobne odcienie, zawsze to taniej dla Ciebie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując