Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-05, 23:15   #3521
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam cienkie,ale mam ich strasznie dużo. Jak ktoś mi farbował włosy czy coś z nimi robił to zawsze marudził,że tak nie pozornie wyglądają,a tyle ich jest
wiem o co chodzi
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zapomniałam,że jestem zmęczona

Heineken wypity, mogę iść spać

Dobranoc wszystkim
dobranoc

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A co jak mi nie wyjdzie? Nie chcę potem siedzieć z tęczowymi włosami w towarzystwie

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Jak możecie mnie tak kusić!



Masz jeszcze? Podzieel się

Dobranoc

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:08 ----------

Bunny mam takie małe pytanko do Ciebie. Gdybym jednak zdecydowała się farbować w grudniu to tak: najpierw efassor z wodą 9% na całe włosy (z pominięciem odrostów), potem farba alfaparf 8.1 (tylko nie wiem, czy potrzebuję jednej tubki czy dwóch? Mam włosy niezbyt gęste, długość gdzieś tak do zapięcia biustonosza, i dość mocno wycieniowane, więc mam dużo krótszych pasm), i tyle? Czy pomiędzy dekoloryzacją a farbowaniem muszę zakwaszać włosy, tzn jest możliwość że ściemnieją po tym środku?
po efassorze nie ściemnieją. ja robiłem podobnym modyfikatorem z Matrixa i z wodą 6% mi spalił
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora