Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile byście za to zapłaciły?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-10, 15:00   #1
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842

Ile byście za to zapłaciły?


Witam

Uprzedzam, że ten wątek nie jest reklamą i jest zgodny z regulaminem - pytałam Złosia
Założyłam ten wątek na Pytaniach do wizażystki, bo dotyczy przede wszystkim kosmetyków, na Plotkowym mogłyby się wypowiadać osoby nie do końca zainteresowane tematyką Mam nadzieję, że wiecie, o co mi chodzi

Mam zamiar na allegro wystawić zestaw kosmetyków. I tutaj moja prośba do Was: powiedzcie mi, ile byłybyście skłonne za te rzeczy zapłacić?

Podam Wam, ile pojedyncze rzeczy są warte i tak mniej więcej ile chciałabym dostać za zestaw, ale to, ile ja chcę, to jedno, a to, ile inni mogą dać, to drugie Stąd ten wątek.

I podpowiedzcie mi proszę, czy lepiej wystawić całość jako jeden zestaw czy może podzielić na kilka mniejszych? Czy może lepiej wystawiać przedmioty pojedynczo?

pierwsza liczba - tyle, ile chciałabym za kosmetyk dostać / druga liczba - tyle, ile kosmetyk jest według mnie wart

1. Carlo Di Roma, puder w kamieniu, może być używany jako bronzer lub róż, dla osób opalonych lub o ciemniejszej karnacji jako puder na całą twarz, bardzo wygodna puderniczka z miejscem na puszek i lusterkiem, użyty kilka razy, ubytek niewielki, posiada nieużywany puszek. 3/5

2. Clarins, cień do oczu w kremie, kolor 08 - brązowy. Nieużywany. 30/60

3. Sally Hansen, mini błyszczyk, kolor: fuksja/fiolet, testowany raz na dłoni. 2/3

4. Clinique, Different Lipstick, szminka, kolor Different Grape, bordowa, użyta raz, "dziabnęłam" ją niechcący nakrętką i wyrównałam to miejsce patyczkiem do uszu, ale ubytek jest dosłownie minimalny. 15/20

5. Pretty Girl, szminka, kolor: czerwień/bordo. Użyta raz. 10/20

6. Chanel, szminka, kolor srebrny. Użyta kilka razy. 15/40

7. Golden Rose, pomadka do ust, kolor 55 – czerwień wpadająca w bordo, użyta trzy-cztery razy. 5/7

8. ArtDeco, Magic Color Gloss, szminka w płynie z gąbeczką, kolor 75 - czekoladowy brąz. Wypróbowana jedynie na dłoni. 10/15

9. Avon, Color Trend, Final Touch, puder prasowany, kolor Translucent, użyty kilka razy. Gąbeczka używana i wyprana. 7/10

10. Avon, kuleczki brązujące, widać na zdjęciu ile zostało. Gąbeczka używana i wyprana. 10/15

11. Manhattan Ultra Glossy Lipliner, kredka do ust z pędzelkiem, kolor 931 Blueberry – ciemny brąz, użyta kilka razy, pędzelek użyty i wyczyszczony, nakładka na pędzelek pęknięta, ale spełnia swe zadanie. 3/5

12. L’Oreal Double Extension – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

13. L’Oreal Double Extension Carbon Black – otwarty w kwietniu, zużycie ok. 30%, tusz nadal doskonale nadaje się do użycia. 12/18

14. Clarins, Wonder Length Mascara, kolor 01 Wonder Black, miniatura 3 ml. Nieużywana, zapieczętowana. 15/16

15. Vipera Cheek, róż do policzków, kolor 06 – jasny róż ze srebrnymi iskierkami; użyty kilka razy, wydaje się być mocno zużyty gdyż jest bardzo miękki, dołączony pędzelek nieużywany, zafoliowany (najlepiej zużyć przed końcem 08.2009). 3/5

16. Wild and Crazy, cień do powiek, kolor Maya Dream – niebieski, użyty kilka razy, zużycie znikome. 5/7

17. Cztery plastikowe bransoletki, nie są gładkie, mają wytłaczany wzór. Trzy węższe (czerwona, jasnofioletowa i niebieska/turkusowa - zależy od światła) i jedna szersza (czerwona). Niewiele noszone, niezniszczone. 10/15

18. Wiszące kolczyki 'szyszki', oplecione srebrnymi niteczkami, z fioletowymi kamyczkami. Wbrew pozorom lekkie. Nosiłam je kilka razy, są odkażone i wyczyszczone. 5/7

19. Próbka perfum Givenchy Ange ou Demon (1 ml) – nieużywana. 3/5

20. Klej do przyklejania sztucznych rzęs (1 g) – nieużywany. 1/3

21. Zestaw 20 próbek: IsaDora, FlosLek, Ziaja, Garnier, Clarena, Nivea, A. Mincer, Farmona, Rimmel, Dax, L’Oreal Elseve. 5/8

22. Dwie odsypki cieni sypkich, podobno MAC, ale nie jestem pewna oryginalności: żółty i jasnozielony. 5/8

Suma tego, ile chciałabym za nie dostać (pierwszych liczb): 186 zł
Suma tego, ile są według mnie warte (drugich liczb): 310 zł

Chciałabym za ten zestaw otrzymać minimum 150 zł. Jak myślicie, czy jest to możliwe?


Będę wdzięczna za odpowiedzi Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (142,6 KB, 662 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (142,4 KB, 470 załadowań)
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-07-10 o 15:02
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując