Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-12, 03:20   #1230
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
kiedys one w sumie wcale sie nie blyszcza... te co mam... tak jak napisalam tylko po nalozeniu tak jak zwykly krem... a potem wyglada jak skora... ta sama z siebie tez nie ma 100% matu ... pomijajac te co sa z polyskiem to nie ma co sie dziwic ...

dorzucam Misshe SC po calym dniu... w swietle dziennym... sam BB Cream i lekko sypkiego dla zmatowienia... bez poprawek... i po pracy...

Jesli na mnie te cuda po 3h beda wygladac jak na Tobie po calym dniu, to chyba umre ze szczescia

Macalam dzis cala mase BB kremow ... Hanskin nie bylo A inne niewiadomego pochodzenia, bo opakowania i wszystko w krzakach Probek oczywiscie nie rozdawali, a ja po testach recznych sie raczej nie moge wypowiadac Dzis nic nie kupilam (tzn. kupilam*, ale nie BB krem ), ale zastanawiam sie czy jutro nie wrocic po to. Niby beztluszczowe i calkiem niedrogie ... tylko krycie takie, jakby go wcale nie bylo Ale moze sprawdzi sie jako baza ?

* kupilam w Face Shopie (koreanska firma) Black Head Ex Peeling Gommage oraz jednego plastra (takiego) na sprobowanie i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem Moja skora juz dawno nie byla taka miekka i gladka, naprawde az przyjemnie jej dotkac Narobilo mi to chrapki na inne produkty pielegnacyjne tej firmy ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora