Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - artystycznie, niesztampowo, oryginalnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-08, 17:07   #6
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: artystycznie, niesztampowo, oryginalnie

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Na pewno nie typową i nie sztampową suknie szyją i projektują duet Fulara i Zywczyk z Krakowa. Na prawdę znają się na tym co robią i robią to z pasją. Sama u nich szyłam swoją suknię, niby miałam wybraną jedną z jego projektu, ale zmieniliśmy też w niej sporo. Projektują suknie na indywidualne zamówienia ale też mają gotową kolekcję. To jest ich strona i mam nadzieję że mnie nikt nie zbanuje za to http://www.fularazywczyk.eu/
Ja byłam bardzo zadowolona ze swojej sukni i moi goście podchodzili do mnie i pytali się gdzie ją kupiłam, szyłam, chcieli dotknąć materiał Jakby co mogę na priva przesłać ci zdjęcia mojej sukni.
Też od razu o nich pomyślałam Z krakowskich projektantów nasuwa mi się jeszcze Anna Kara. Oryginalne fasony i materiały, coś zupełnie innego niż zazwyczaj się spotyka w salonach ślubnych.

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim stylu syknie są poszukiwane, ale w zwykłych salonach rowniez można znaleźć coś ciekawego Emi Mariage (w grudniu Warszawie nie mieli jeszcze tego modelu)
Też o nich pomyślałam. Często w bardziej znanych kolekcjach pojawia się kilka oryginalniejszych modeli sukien. Tę z twojego załącznika widziałam w Krakowie na wystawie w kolorze czerwonym, ale akurat mi się ona nie podoba. Polecam też zajrzeć do Margarett. Śledząc ich kolekcje od kilku lat widzę, że wyprzedzają co najmniej o jeden sezon modę ślubną.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując