Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 21:34   #3917
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja też jestem w szoku, skąd jednocześnie rudawy i zielony :/ na początku jak kładłam popielaty oczywiście na rudy wyszła mi prawie natura, z lekko rudawym połyskiem. dzisiaj patrze w świetle dziennym zielonkawy połysk !! a co gorsza zrobiłam dziś przymiarkę sukni ślubnej (różowej) - przy tym różu wyglądają BARDZO zielono. jestem załamana Przeczytałam już chyba wszystkie wątki o niwelowaniu zielonego odcienia, ale jak nałożę na to coś "słonecznego", z czerwonym pigmentem to pewnie znów będę ruda Chyba będę znów skazana na czerń
o! a fioletowy szampon? z mariona jest fajny bardzo, widac efekt.
spóbuj, co Ci szkodzi.

no bo popatrz, tak logicznie (o ile deko mozna brać na logike)
masz zieleń i miedź,
zielen tonuje się czerwienią
miedź popielem-niebieski
czerwień+niebieski-fiolet.
moze jest szansa na zniwelowanie obydwu? w pewnym stopniu.

a jak nie to hm, maska z jajka cytryny i oleju moze spróbuj? mi ona zawsze niwelowała niechciane refleksy, zwłaszcza chłodne, więc moze po masce nie bedziesz widziała juz zieleni. nie wracaj do czerni, zresztą do wakacji masz czas, na radykalne zmiany poczekaj moze tak do miesiąc przed ślubem?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
kurcze, kiedy ślub? szkoda znowu farbować się na czerń...





Po wielokrotnym myciu, olejowaniu itp nagle od spodu moje włosy zrobiły się blond


fryz5- a co sądzisz o Londzie? Pytam bo u mnie jest promocja, że druga za grosz.. Londa świetlany blond 18 + 12/9 perłowy blond ?
chodzi o efekt taki jak tutaj
czy Twoim zdnaiem skoro perła+popiel nie dała rady to i londa nie zachwyci i atakowac palette 12%?
nie wiem osobiście nigdy nie miałem na włosach londy, tzn miałem ale nie blondy, wydaje sie być mocna dobrze kryjąca, porównuje ją do welli, sądzę ze poradzi sobie lepiej od joanny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora