Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zakupy na Coastal Scents
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-29, 23:31   #180
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Frantic jestem w szoku, nie wiem dlaczego pomyślałaś, że chcę, żebyście kupiły mi kosmetyki. Nie przesadzajmy... Nie zgodziłabym się na to. Zamawiając kosmetyki NYX nie chciałam ani złotówki, a to, że teraz chwilowo nie mam na CS nie znaczy, że chcę coś od Was wyłudzić, bo będę miała na tę paletę i ją prawdopodobnie zamówię. Po prostu liczyłam, że napiszecie, że możemy w takim razie zamówić w innym terminie, gdy będę miała pieniądze. To prawda, napisałam, że mogę Wam pomóc, bo obiecałam, ale mimo wszystko było mi tak po prostu po ludzku bardzo przykro i łudziłam się, że ktoś wyjdzie z inicjatywą późniejszego zamówienia (bo dodatkowo nie chciałabym co chwilę prosić wujka o coś nowego do zamówienia, bo zdaję sobie sprawę, że nie ma czasu zajmować się moimi sprawami). Z drugiej strony rozumiem Was, że chcecie zamówić teraz, bo jest obniżka. No i mogłam napisać wprost, żebyśmy zamówiły później i czy się zgadzacie. Trudno. Nie chcę się z nikim kłócić. Przepraszam Was za problemy.
No widzisz, to trzeba było napisać wprost o co chodzi, bo zapewniam Cię, że nie ja jedna tak odebrałam Twoją wypowiedź. Ale wszystko już wyjaśniłaś więc temat skończony. Jeżeli pozwolisz, to jednak złożymy zamówienie na własną rękę, bo 25% obniżka to niewątpliwa okazja dla każdego by parę złotych zaoszczędzić.

Włożyłam do koszyka zamówienie 5 osób (Agę oczywiście na razie też liczę i czekam na jej decyzję). I tak:
- wartość zakupów wyniesie nas 137,97$
- wartość wysyłki paczką poleconą to 46,25$

Wartość za wysyłkę rozłożona na każdego z osobna wygląda tak:
1. agabil1: 11,10$
2. frantic: 11,05$
3. cathy: 9,66$
4. Ferrou: 8,27$
5. kamisio: 6,17$

Przelicznik waluty przypominam to: 1$=3,10 zł

Dodatkowe koszta to ewentualny VAT i cło (jak nam złapią paczkę) i koszt wysyłki w Polsce. Te dwa ostatnie wydatki policzymy jednak dopiero jak paczka dojdzie.

Myślę że jest to wersja ostateczna. Proszę niech zainteresowane osoby się z tym zapoznają i zdecydują czy rezygnują czy nie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-30 o 13:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując