Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-16, 17:32   #4457
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

sel-co sie stalo z bagazem? czy nie dokrecilas czegos..? Mama mojego tzta wysylala kiedys paczki. Znaczy nadal wysyla. Ale jedna z nich byla szczegolna. Wszystkie plynne sie wylalo, a sypkie wysypalo..

od tej pory prosimy o ciala STAŁE, bez cieczy

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Lepiej w ciemno nie obiecuj, bo jeszcze ci to kiedyś przypomnę
Co z tym bólem??
na mailu masz niespodzianke

z bolem.. juz mowie. Stomatolog mi powiedzial ze .. zgrzytam zebami. Nie zapytal-stwierdzil, widzac moje zeby pod mikroskopem. Nie widzial tego podczas poprzedniej wizyty, ponad rok temu. A pare znanych mi przypadkow (kol z pracy, znajoma z Polski, siostra mojej innej kolezanki-przypadek ekstremalny, zgrzytala tak mocno na skutek stresu w pracy ze wyladowala w szpitalu z jakims usciskiem.. nie wiem jak to przetlumaczyc, ale dostala cos w rodzaju szczekoscisku, ktory ja trzymal pare godzin)-mialo ten sam problem i ZAWSZE bol glowy zwiazany z tym. Na razie jest to moja dedukcja, w piatek odbieram wyniki badan i zobacze sie z lekarzem wiec porozmawiamy na temat glowy/zrzytania.. ale.. to chyba dosc logiczne..?
Kurcze.. lepiej mi wyjdzie zmienic prace, zanim zniszcze zeby i zdrowie.
ale ciiii.. nic o pracy nie pisze!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Co takiego..? I co z nogą? Byłaś na prześwietleniu?



A teraz pytanie - DOBRY, niekoniecznie drogi krem NA ZIMĘ? Odżywczy jakiś, półtłusty lub tłusty, do cery normalnej / mieszanej / naczynkowej... Słucham.
noga-chcieli w gips, ale oni laduja kazdego w gips. Nie mam zcasu na gips. uszctywnilam ja i okladam.. dam rade
Krem-moge Ci polecic jeden.. ale mnie wysmiejesz..

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
:

co?
zgrzytol jestem
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-12-16 o 17:35
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora