Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-30, 08:43   #501
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to jest wlasnie to ryzyko... rudy nie kazdemu pasuje. jak juz bedziesz miala siwuski, to sobie sprobuj z henna - ale raczej cos z brazowych kolorow moja babcia pol zycia hennowala wlosy i nie widzialam u niej ani jednego siwego wlosa. do dzisiaj ma zdrowe wlosy i bujna fryzure
Moja mama hennuje od kiedy pamiętam i jest ruda Ale takim bardziej miedzianym odcieniem i boję się, że gdybym zwykłą henną (w sensie bez dodatków) się malowała, to by nas mylili

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Wystarczy za pomocą dowolnej łyżeczki odmierzyć składniki w proporcjach 1 część bazy +1 część oleju i 3 części wodne (np. hydrolat, panthenol, hialuron, kolagen z elastyną itp.itd.) z opisu ZSK wygląda, że można, ale ja nigdy jej nie stosowałam więc jak w praktyce sie spisuje nie wiem. Używam tej z Ecospa.
Wiesz co, chyba za dużo zabawy z tym mieszaniem, rzeczywiście poczekam na wspólne zamówienie i wezmę ta z ecospa

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?
Się nie martw, ja zdałam za trzecim razem: pierwszy oblałam, na drugi nie przyszłam (pomyliłam dni), a przed trzecim wysłali mnie na doszkalanie "dla drogowych sierot"
Na pocieszanie najlepsze różowe winko albo w wersji zimowej grzaniec i czekolada z pomarańczą i migdałami

Blogów kilka:
Naturalne kosmetyki
Natura górą
Kosmetyki organiczne
Cudne włosy
Mydlana królewna
Lawendowa Farma
Tuli blog
no i oczywiście Kotwilka i jej pasje

Namówiłam wczoraj męża i kupiłam sobie dużą flachę oleju z orzechów włoskich Będę się namaszczać i nasycać
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora